Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Nejlepší port všech dob byl jednoznačně Death Stranding a Days Gone (bez jediného zádrhele či pádu za celou dobu hraní). Z počátku solidně padala (jinak parádní) Horizon: Zero Dawn, ale to už je vyladěno a běhá úplně na pohodu (aspoň u mě ano), včetně kompletní slovenské lokalizace. Nezbývá než se modlit ke všem severským bohům a bohyním, aby God of War na mé sestavě nepadal. Což přeju všem, kteří o GoW na PC snili! Už jen dva dny a jde se na to! :-) Neskutečně se těším. A pokud to tady ségra v Ankaře čte, díky za excelentní dar k Vánocům! :-)

  • dworkin

    Původní hra - 9/10 (na desítkové hry víceméně nevěřím, ale pokud takové jsou, tak jednou za deset let a určitě to není God of War - ten jenom dělá to, co už prošlapali jiní před ním, mimořádně dobře).

    Port na PC - 8/10, protože devítková hra jednoduše nemůže tímto způsobem padat. Nemůže. Devítková hra musí šlapat jako hodinky.

    • Mass Effect, RDR2 ... typické desítkové hry. 

    • nightborne

      Ono kdyby šlo dát osm a půl, bylo by to osm a půl. 

      Váhal sem usilovně po dobu několika dní, abych pravdu řek, ale nakonec... GoW je tak dobrá věc, že osmička by mi u ní působila prostě nepřístojně. Ale bylo to fakt o ňadra, to ne že ne.

  • SlavicBes

    mne hra padla za 50 hodin len 7 krat ...za mna je to najlepsi port konzolovej exkluzivity vobec

    ..jeden patch uz vysiel pred par dnami a este to ze NVDIA ovladace vyjdu az za 2 dni cize aj to moze este napravit urcite nejake veci

    • unicz

      Na druhou stranu, nutné edice ovladačů GPU ke konkrétnímu titulu v podstatě značí, že je implementace ze strany vývojářů hry pěkně mizerná a výrobce HW musí hasi potíže.

      Někdy, pravda, je ale vina na straně výrobce HW, viz. např. nVidia a FH4.

      • V dnešní době už je to bohužel zcela standardní záležitost, že ovladače vycházejí s vylepšenou podporou pro konkrétní hry. A o implementaci daných her to teda neznačí téměř nic.

        • unicz

          Značí to přesně to, co říkají výrobci HW. Drátování kvůli špatné implementaci na straně vývojáře titulu.

    • bodmrazu

      Hra vychazi az za 2 dny, tak jak to ze uz to ma nekdo dohrany? ;-)

    • radim.zaty

      Jen sedmkrát? Tak to je v pohodě.

    • nightborne

      Jojo, doufejme, Kratos si zaslouží běžet úplně bez pádů.

      Za mě osobně byl nejlepší port, se kterým sem měl tu čest, nejspíš Death Stranding. Ale jak sem psal, tohle bejvá hodně kus od kusu - fajn, žes měl štěstí a padlo ti to "jenom" sedmkrát =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit