Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomekbobek

    Velkej palec nahoru za The Forgotten City.

  • radim.zaty

    Škoda že loni neyšel remaster NieR: Replicant, ten by tady jinak jistě byl. 


    • Přijde mi to tady jako docela nejzbytečnější comment.

      "Kdyby vloni vyšlo **insert random unreleased game**, určitě by to tady bylo."

      Prostě ten žebříček není o kdyby, ale o hrách, které vyšly 😇

      • radim.zaty

        Až na to, že NieR loni vyšel a má jeden z nejlepších příběhů herní historie. Bylo to ironické povzdechnutí.

        Takže v závodě o nejzbytečnější komentář se ujímáte vedení :-)

    • iSpirit

      asi tak. 

      Trošku smutno je mi za zdejší redakci.

  • Je mi líto, že Vás opravuji. Tvůrci série Dishonored nejsou ti samí lidé, kteří udělali Deathloop.

    • ales.smutny

      Arkane Studios, lyonská pobočka? :)

      Edit: Pokud bychom se chtěli dohadovat o jménech, což je v tomhle případě poněkud mimo (nebavíme se o Kodžimovi, Levinovi či Molyneuxovi), tak by se dalo podobným stylem slovíčkařit, že ani Dishonored 2 nedělali stejní lidé jako jedničku, protože Colantonio nehrál už takovou roli jako Smith. Ale faktem zůstává, že Bakaba dělal už na prvním Dishonored jako designér a producent a na druhém jako lead designer a Mitton byl u obou dílů jako art director.

    • radim.zaty

      Nejsou no. ti kutí Redfall a po nedávném odehrání Prey včetně DLC Mooncrash, jsem na Redfall fakt zvědavý. 

      • Derp_1337

        Tak samozřejmě to "ti samí lidé" je vždycky nadsázka. Mezi vydáním obou her uplynulo pár let a ty developerské teamy se za ty roky vždycky změní. Ale pár stejných jmen v Credits se dá najít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit