Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz uz nic tak novej Dakar delaji ti stejni co SnowRunner, resp nejaka jejich nova pobocka...

  • XXDarthVaderXX

    Pro Jiří Svák. Pokud jde o Xbox Series X, který mám doma, tak to myslím ve 4K/60 FPS dá s přehledem

    • medveddd

      Mluví o "slabší nové konzoli od Microsoftu", takže bych řekl, že Sko. A tam bych to na native 4k taky neviděl.

      • XXDarthVaderXX

        Aha, tak to asi ne. Sko je spíš pro ehm ne náročnější hry a když už tak hlavně pro cloudové hraní... Ano funguje to, ale chce to stabilní připojení

        • medveddd

          No, nebo hraní v 1080p.

          Ale jsem zvědavej, co bude, až budou na 1080p muset přejít ty silnější konzole, který už teď v drtivý většině nedokážou rozdýchat 4K/60 a dost často nedají native 4k ani při 30.

          To už bude Sko asi fakt jenom na ten streaming.

  • Marines

    Já se těším na Victoria III. od Paradoxu, teda pokud letos vyjde, ale slibují to, tak uvidím. Jinak výběr redakční, je řekl bych, podle tlaku vydavatelských domů a jejich prachů. Měli by zkusit se víc rozhlédnout, bez patosu propagace.... 

  • Přijde mi podezřelé, že Vašek nedal Warhammer 3. Asi aby to nebylo moc stejne jako Alešův výběr 😀

  • Maxianimal

    Potěšilo mě, že tam ve výběru je Songs of Conquest . To je prostě láska.

  • Derp_1337

    Taky se těším na BG3, ale jak již bylo poznamenáno, ta hra se v Early Access potácí mnohem déle, než je zdrávo.

    Lariani zatím na dotazi o bližší datum vydání mlčí, takže první polovina roku to asi nebude. Doufejme, že to vyjde na podzim a nedojde k nějakému odložení na 2023, protože to by zamrzelo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit