Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim, no. Nechci soudit před vydáním, není vhodné vynášet soudy aniž bych to hrál, ale zatím mi přijde, že s Baldurs Gate to má společný tak název....asi si jednou za 5 let radši zase střihnu BG:1 a 2 v Enhaced Edici včetně Shadow of Dragonspear + ostatní datáče.

  • nechápu lidi co si kazí zážitek ze hry hraním nedodělaných EA přístupů. Z pohledu studia dává smysl najmout si zadara beta testery, z pohledu mne jako hráče v tom smysl nevidím.

  • Další příklad proc nebrat ea hry. A to to ještě budou někteří obhajovat. Já se picnu 

    • medveddd

      Obě Divinity Original Sin hry byly taky financovaný penězma "dopředu", akorát přes Kickstarter, kterej backerům neumožní vyzkoušet si hru dopředu a dávat autorům feedback.

      A řekl bych, že autoři důvěru fanoušků nezklamali.

      Pokud bude BDIII dosahovat kvalit předchozích her od Larianu, ať si ji klidně vydají 2025, pokud budou mít na vývoj prachy, jen ať je hotová.

      • J.V.Stalin

        No já jim napsal, že nechci tahové, ale pauzovací souboje tak jak bych to od třetího dílu zajeté série očekával. Tak věřím, že na můj feedback bude brán zřetel.

        • medveddd

          S tím bych stoprocentně počítal, obzvlášť, pokud jsi je backnul, pak vpodstatě nemají na výběr.

      • Moji důvěru teda zklamali. Ano, na hře se pracuje, ale po roce a půl ea pořád nemít hotový produkt je špatně. Mě je jedno, že fans jsou u vytržení, ale předpokládám, že pořád je k dispozici jen první akt. A to je zatraceně málo na příběhové RPG. Jinak ano, taky jsem podlehl a koupil v ea bannerlorda, ale to je prostě sandbox, tam prostě nevadí, že něco předělávají a opravují. Ta hra se dala hrát plnohodnotně hned od začátku. Já jsem z BG 3 fakt zklamaný, čekám na to x let a pořád kecy v kleci.

        • medveddd

          Zklamání důvěry myslím tím, že by dodali špatný produkt.

          Nevím o tom, že by slibovali nějaký konkrétní release date (ale možné to je, nesleduju to do podrobna právě z toho důvodu, že se většinou dopředu na nic nehypuju, až to přijde, tak to přijde a nevadí mi počkat si :) )

          • Derp_1337

            Sto lidí, sto chutí.

            Jsou lidi, co dávno odsoudili Star Citizen. Ale pak se najdou fanboys, kteří klidně budou čekat dalších 15 let a celou dobu budou chválit Chrise Robertse.

            • goyim

              Trochu nefér paralela. Chris Roberts regulérně lže a CIG zatím neudělali jedinou hru za 10 let. Larian už má za kloboukem úspěchy a u BG3 žádné pevné datum vydání neuvedli.

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Jo, já to nesrovnával s CIG. Lariani jsou úplně někde jinde než CIG. To byl jenom příklad přístupu různých lidí.

                Někteří lidé přistupují k pre-order jako k možnosti podpořit jejich oblíbené vývojáře.

                Jiní to ale berou jako možnost předčasně si koupit hotovou hru... ale ti lidé jsou pak logicky zklamaní, když na hru musí čekat další roky.

    • Jez3vec

      Možná kdyby před tím byl oficiálně ohlášený release date, tak bys dával smysl. A stačí kouknout na reddit a nikdo není nespokojenej, naopak se lidem nový update, stav hry, líbí.

  • Derp_1337

    Zajímá mě, co na to řeknou lidé, kteří sebevědomě prohlašovali, že nejlepší hrou roku 2022 bude BG3.

    Nejsem z toho nadšen, ale bohužel se naplnila má prognóza... Ze stavu EA se dalo usoudit, že hra má k dokončení ještě daleko.

    • LessPh

      Rekl bych ze reknou, ze to bude nejlepsi hra 2023 :D

  • Anon-ym

    Musím říct, že mi to vlastně vůbec nevadí. Jen v EA krátce po jeho vydání (od té doby přišlo milion updatů) jsem nechal 82 hodin. Kolik plných her za 60 ecek tohle může říct?

    • Derp_1337

      :FACEPALM:

      V Dota2 jsem nechal cca 2000 hodin. Dota2 je free-to-play a kolik plných her za 60éček se jí může vyrovnat?

      • Anon-ym

        Fakt musím vysvětlovat, proč je to úplně dementní příměr?

        Ne, nemusím.

        • Derp_1337

          On ten tvůj původní komentář nebyl zrovna moc inteligentní. Proto jsem použil tak velkou nadsázku, aby jsi to pochopil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit