Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Než GTA by mne zajímalo jestli se ví nějaké informace o RDR2 na PS5. To je zrovna hra kterou bych chtěl vidět v plném běhu. 

  • KarlosCZE

    A už se ví zda budu po upgrade PS5 next gen verze stále moci hrát s PS4 hráči?

  • Jevo83

    Este dokazem pochopit, ked si to kupim na xboxe, ze si to musim opatovne kupit pre psko. Ale aby som si to musel kupit 2x u toho isteho distributora je chore... vyrazna zlava znamena co, ze namiesto 69,99 to bude za 29,99?😁

  • sugyn

    Neuveritelne co vse konzoliste snesou. 

    • I konzolisti můžou hru... nekoupit 🙂

    • Stormangels

      Takže chceš nějaké vylepšení grafiky, optimalizace atd, nevím co vše a kolik měsícu práce zadarmo?

      • Jevo83

        Ved to sa zaplati z novych predajov, dorastaju stale novi hraci predsa.  

      • Ano. Dělají to tak i jiní, tak proč nemůže Rockstar/2K? Za ty roky vydělali na jedné hře jak žádnej druhej, a hle, rejžujou dál.

        Nechávají si zaplatit za prd do větru. Podpořit je může jen labilní otrok.

        • Stormangels

          TO že to tak dělají jiní, neznamená že to tak musí dělat všichni ne?  Nikdo ti nedá nic zadarmo jen pro tvoje krásné oči. Taky mám rád věci zdarma jako kazdý, ale za práci se má přeci platit. Jako by neměli dát zaměstnancům měsíční plat. Nevím přesně za kolik peněz to má být, ale za mě max co 5 eu. Víc bych jim nedal.

          Víte že hry na PS5 jsou dražší než na PS4? :D asi o 200Kč

      • sugyn

        Genericky vymluvy prichazeji. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit