Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    No dohrál jsem teď Horizon a říkal jsem si celou dobu, že my jaksi narozdíl od těch lidí ve hře nemáme nic jako Project Zero Dawn. Nás by čekal spíš scénář Fallout a to teda pěkně děkuju.

    • medveddd

      Začni sbírat víčka! :)

      • dworkin

        Za kolik víček seženu Power Armor? Stačí ta nejstarší verze.

  • iSpirit

    Chtělo by to hlavně DOTU, CSKO atd, tam ten ruský mor je hodně nalezlý. Steam by měl jednat!

    • Derp_1337

      Tak ty velké firmy řekly, že přestanou dodávat software do Rusko. Ale to neznamená, že by měli vypnout servery. Takže současní hráči budou nejspíš hrát dál. Těch ruských flamerů/trollů by ses tím nezbavil.

    • Carnage666

      Ty vole to by byla krása 😀 kvetu z nich v Huntu.

      • iSpirit

        v podstatě každé onlinovce to jsou to největší toxici, i dokonce ve SWTOR, kde ta komunita byla poměrně příjemná, tak občané Ruska vyčnívali :D. 

        • tuco

          Rusi v onlinovkach vycnivaji i proto, ze je proste kazdej pozna, podle jazyka. Tezky zobecnovat, ikdyz mam podobne zkusenosti. Jestli existuje neco jako Ruska mentalita by pak bylo na delsi debatu.

  • Gulivera84

    To su zvedavej co se stane stim ruskym biosokem ....nebo jak se to jmenuje Atom Heart

    • Carnage666

      Sakra, no jo 😐

    • iSpirit

      já jsem tedy spíše těšil na Stalkera a ten je teď logikcy u ledu a bůh ví, jestli se ho někdy dočkáme.

      • danny_the_hound

        Vývoj Stalkera prevzali Rusi. Vydajú ho pre všetkých ako Free to Play, bez DRM a bude tzv multi-extra-platformný; to znamená, že sa bude dať hrať nielen s XBOXom, PC a PlayStation, ale dokonca aj bez nich... 😐

        • :D:D

          Jo, taky si myslím, že si Stalkera užijeme brzy víc než by se nám líbilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit