Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    Jinak, to si nikdo neuvědomuje, jaký studio tuhle hru dělá? Just Cause, Zero Generation. To nejsou záruky dobrý hry. Jakože vůbec. A video přesvědčivý není.

  • Corvus

    Pro mě je to jednoduché: v momentě, kdy se hry přetaví v tohle, neuvidí ode mě ani cent. Her mám v policích a virtuálních knihovnách asi tak na 20 životů dopředu. A nějaké meta-cosi-cloud-obří-mega-světy, navíc plný ostatních lidí, mě absolutně míjejí. Hry hraju právě proto, abych utekl do nádherných světů BEZ lidí. Nestěhoval jsem se do lesů v Krkonoších, co nejdál od lidí proto, abych je pak potkával ve hrách :-D Takže díky, ale ze mě nevytěží ani kačku!

    • J.V.Stalin

      Máš nějakou hezkou fotku podzimních Krkonošů?

  • sugyn

    Prijde mi vtipny, ze zrovna Ubisoft mluvi o kvalite. To je spolecnost znama pasovou vyrobou generickych her.

    • J.V.Stalin

      Ale na 8/10 jim to tady pořád stačí 😐

      • Derp_1337

        Tak záleží, kdo jim to hodnotil.

        Např. Jestli to byli "profesionální" novináři, tak ti mají strach tomu dát horší známku, aby se náhodou nedostali na blacklist. Ubisoft je tak velká firma, že si to většina recenzentů nemůže dovolit.

  • uher

    Tak Hidetaka Miyazaki se svým týmem teď ukázal jak skvěle se dá openworld navrhnout. Věřím že Ubisoft zvedne rukavici a představí nám architektonicky minimálně stejně kvalitní svět s funkčním level desingem. 

    S mnohem větším rozpočtem jakým jistě disponují by to pro ně měla být hračka.

    • Derp_1337

      "Věřím že Ubisoft zvedne rukavici a představí nám architektonicky minimálně stejně kvalitní svět"


      Na tohle použiju slova od jednoho člověka z téhle diskuze (Sugyn): Prijde mi vtipny, ze zrovna Ubisoft mluvi o kvalite. To je spolecnost znama pasovou vyrobou generickych her. 😂

    • Maxianimal

      Bwahahaha... Počkat, to myslíš vážně?

      • uher

        Tak mi ukaž jaká jiná hra za posledních řekněme 15 let má promakanější openworld leveldesing než Elden Ring.

        • J.V.Stalin

          Napadá mě Bloodborne, ale to jednak není openworld a taky je to zase od FromSoftu 😀

          Jinak popravdě dobrá otázka, protože takovej košatej leveldesing vlastně nikdo v rámci AAA fakt neumí.

          Samotnýho mě zajímá co vytáhne Maxianimal.

          • Maxianimal

            Ale pánové, já se nesmál level designu Elden Ringu, ale tomu, že by Ubisoft něco takového zvládnul. 

            • uher

              Jo taky sem to pochopil jinak.

            • J.V.Stalin

              Jo ták. Tak to je ovšem nedorozumění. Stane se 🙂

  • Colder

    Tak aby v těch giga světech bylo co taky dělat, aby to nebyla jen giga nuda a šeď.

    • To už pro ně není podstatné, potřebují především GIGA výdělky z MIKRO transakcí 😎

  • Morraw

    Jsem zvědavý kam se posune s tímto konceptem Assassins Creed. Spousta lidi vždy píše ze už to s AC nemá nic společného, ale já to vidím jako evoluci série a ne pořád jen jeden díl/jedno město.

    Navíc vývoj takových her stojí abnormální peníze a Ubi je korporát za kterým stojí nějací stakeholders a ti chcou svoje finance zpět. A mainstreamovy hráč má úplně jiné požadavky na hry než třeba já. Ale chápu to a jsem za ty hry rád, že tu jsou a někdo je dělá, ikdyž bych tak rád změny.

    A chtělo by to novou IP. Třeba Far Cry 6 mě zklamalo. Vizuálně krásná hra (připomněla mi trojku), ale příliš jednoduchá, zapomenutelný příběh a aktivity.

    • Jarisko84

      Berem mas pravdu ale ked bol asasin v jednom meste je to uz ozaj daky cas... Keby spravili teraz dake mesto s hw moznostami ake su teraz mohol by to byt zas posun spravnym smerom...trebars navrat do 1ky...

  • Jarisko84

    Znie to dobre len keby to nebol ubisoft...

    • Derp_1337

      Ano, bohužel je to Ubisoft. Většina z nás si dokáže představit, jak to bude vypadat: Velký svět plný generických questů (dojdi/zabij/přines) a do toho hromady mikrotransakcí.

      • Mnoho let parafrazuju Makarova slovy "Remember, no Ubisoft."

        Posledni dobou se zda ze lidi na to zacinaji taky prichazet.

      • Jarisko84

        Presne a nulove nove napady vsetko polepene z hier ktore uz vysli...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit