Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret

    Teď je to tak dobrá hra, že dva týdny po dokončení mám svrbění začít znova. To se mi už opravdu nestává. Pokud budou i přidávat obsah nebo třeba i mechaniku, bude to jen super. Úplně se nabízí mody zbraní, nebo detailnější model upgradování zbraní, třeba i na díly, elektroniku a moduly. Ale to už sním.

  • dworkin

    Cyberpunk, Cyberpunk... ale to není ta hra, co dostala 9/10, že ne? K takové hře  přece nemůže vyjít tolik patchů a nemůže být i po takové době pořád neopravená?

    Nebo jo?

    • Maxianimal

      Proč by nemohlo? Víš, kolik vyšlo updatů a patchů třeba k tolik milovanému Skyrimu? O tom si může nechat CP jen zdát ;)

      • uher

        No je ale celkem vtipná věta: "byl to právě nedávný patch 1.5, který posunul hru tam, kde měla být už při vydání".

        Takže je celkem smutné, že tu dostane 9/10 a pak ti ten samý web píše o tom, že víc jak rok po vydání se hra dostala do stavu kdy měla být vydaná. Jako wtf? 😀

      • untentrauer

        Proč Skyrim? Ti dělali CBP 2077? Bavme se o těch, kteří dělali Zaklínače 3….Srovnejte chyby v těchto hrách…

        • Maxianimal

          Eh, ne? Nahoře bylo psáno, že hry, co dostali 9/10 nemohou mít tolik patchů a nemhou být po takové době pořád neopravené. Což je případ třeba právě Skyrimu, ale našlo by se jich spousta dalších. Takže ne, CP skutečně není jediná vysoce hodnocená hra, která má takovéto "problémy", i když by to spousta lidí tak chtěla. Zbytečný a hlavně už dost nudný a opakující se flusání.

          • untentrauer

            Ano, nahoře je napsaný tamto a já píšu něco jiného, protože jsem chtěl. Ale jak říkáš, zbytečný flusání stále dokola na tom se shodneme!

  • Jevo83

    Toto neustale nekonecne patchovanie a snaha sa dopracovat k finalnej verzii hry mi napadne pripomina kauzu Duke Nukem Forever 

    • frank.horigan

      Nesmysl, srovnávat tohle s DN.. Uspokojivý stav panuje už minimálně půl roku. Já to celé dohrál na verzi 1.3 a hra opravdu parádní. Předpokládám, že ty 50h nahráno nemáš

      • Jevo83

        Mam odohranych cca 40h zatial, ale to nie je pointa mojho prispevku. Skor ide o ten dojem, ktory okolo seba ta hra ma vytvoreny uz rok a stvrt, a ktory uz asi nikdy celkom neodide... ze kazdy patch znamena vzdy len cakanie na dalsi v poradi .. takze bez ohladu na aktualny stav, dojem je, ze ta hra stale nie je hotova.

        Z pohladu bugov a glitchov - je ich stale dost, ale nic zasadneho. Hram ps5 verziu.

      • ja to dohral jen s day one patchem hned po vydani a krome par spis usmevnych glitchu nic zasadniho

        • Taky jsem hrál s Day One. V hlavní dějové linii to bylo většinou ok, ale side questy byly solidně zabugované. Několik jich ani nešlo dohrát. Ale hlavní dějová linka byla ok.

          • ja mam pocit, ze se mi povedlo dokoncit vsechny questy, ktery jsem si nabral a obvykle se zadnym nevyhejbam

            ale mozna jsem jen klikar, podobne jsem dohral hned po vydani i kc:d, tam si teda pamatuju, ze quest se slaviky dokoncit nesel, jinak taky zadnej problem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit