Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock

    Enfusion vypada jako posun, ale i tak to na dnesni enginy nema. Kazdopadne pokud ArmA 4 bude mit konecne to, co chtela Bohemka pro Game 2, byl bych moc rad.

    Bohuzel, prestal jsem hrat ArmA serii kvuli priserne optimalizaci a zastaralosti, ktera se prakticky nikam nepohla. Snad to Reforge krapet zmeni.

  • BohumilCisar

    A já si naivně myslel, že Bohemka konečně vytvoří i nějaký SP obsah... Jejich přístup "tady máte editor, zbytek si dodělejte" mě fakt nebaví, už mi není 15, abych trávil odpoledne u editoru a vše si dělal sám, předpokládám, že Arma4 bude po SP stránce opět odfláklá jako trojka... 

  • x_ander

    No vypadá to skvěle, byť pro mě s ohledem na multiplayerové zaměření to nebude. Ale když už mají nový engine a vymodelovaný Everon, tak sakra udělat pokračování Flaspointu (nebo třeba remake?) by se nabízelo.

    • Magister_Peditum

      Everon nestačí, pro kampaň z OP je potřeba ještě ostrov Malden a Kolgujev. Ale je pravda, že tak polovina všech misí se na Everonu odehrávala. Jinak souhlas, na kampaň jsem se těšil, takhle to půjde spíš kolem mě. 

    • Gulivera84

      Ja sem to pochopil tak, ze si ten flashpoint maji naprogramovat sami hraci....tak treba se dockame...kdo vi, treba to spatne chapu...😇

  • tak tohle joooo!!! na tohle se sakra těšim! Ty jejich proxy guerilla konflikty v II a III dílu mě vůbec nebavili (chápu a nepopírám, že to mnohé naopak bavilo hodně) Poslední, co jsem s chutí hrál, byl Cold War Rearmed 3.

    Chci se zase vrátit na Everon, Malden a Kolgujev. Chci si zase užít ten pocit reálného konfliktu mezi východem a západem. Nechci a nikdy mě nebavily guerilla mise, kde bylo středobodem a jádrem pudla obsadit 4 chatrče s ručníčkářema s kalachama, když se poštěstilo, padly dvě BRDM a možná i povstalecká T-62.....

    To měli Bohemia Interactive udělat jako datáč a ne že na tom stavěli "15 let" hlavní herní náplň. Tak se snad zase dočkám titulu, který bude hrdě kráčet ve šlépějích Operation Flashpoint......áááá! dalších pár bastardů je v pekle! já sem dobrej! Sakra....já jsem tak dobrej!!! James Gastowsky, konec přenosu...

    • Zifi

      Kámo, naprosto mi mluvíš z duše. ..... Vypadá to fantasticky. A graficky je to o pořádný kus dál

    • Maxianimal

      😐

  • Maxianimal

    Je nějaký důvod, že to vypadá jako 9 let stará trojka, místy hůř?

    • Amylee.Anderson

      Asi vada zraku, řekla bych

      • Maxianimal

        Děkuji za péči, ale bohužel. Doporučil bych se podívat na nějaké gameplaye od hráčů, skutečně to vypadá jako ze začátku předchozí generace. 

      • medveddd

        Taky mi teda přijde, že moje oči fungují jinak než Maxianimalovy. 

        Když Bohemka oznamovala Enfusion, ty screeny byly možná o něco víc impressive, ale tohle je zase už jeho reálný využití a rozhodně mi nepřijde, že by to vypadalo jako A3.

    • x_ander

      Nemáš pravdu.

      • Maxianimal

        Nápodobně.

  • Shut up and take my money!

    • Tak nic, zase sem to refundoval. Graficke orgie se nekonaji a trailer je hooooodně postprodukčně upravený aby vypadal takto fantasticky. Graficky je to prostě vylepšené DayZ.

      S RTX 3070 mám problém při průměru 45 fps v MP někoho trefit, tak snad později až to bude trošku optimalizované. To ani nemluvím o problémech vůbec se k nějakému serveru připojit.

      Někdy v budoucnu tomu ale šance pořád dávám.

      • Maxianimal

        Však to říkám. Ale to fangirls nevysvětlíš.

        • S 3070 nemam takovehle problemy v normalni hre.

          Vcera sem mel omezene problemy kdy mi snimky padaly pod 20, coz vypada melo neco spolecneho s fullscreenem, ale jinak jedu na solidnich 60, na Ultra, s petikilometrovym (maximalnim) dohledem.

          Takze ted problem vidim v tom ze je treba odizolovat kdy se vlastne dejou tyhlety silene propady, ktere sem vyresil v podstate na miste prehozenim do okna, a nasledne to poslat tvurcum.

          Je to bohuzel nova ArmA, na novem enginu... A ackoliv je to spis smutny fakt, co se releasu tyce tak zatim si myslim ze se radi mezi ty lepsi.

          • Těch 45fps je teda u UQHD a vypnuté AA. Podpora DLSS by v budoucnu byla fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit