Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkoušel jsem to, a v režimu Conflict se dá docela dobře fungovat i v singlu. Za 30 éček dobrý.

    • saldy

      Přesně, remake Everonu je perfektní a kampaně dodělá později komunita, za mě velká spokojenost🙂

  • Rostej

    fascinuje me, jaci jsou miliataristicti hraci machove az  za hrob, ale zkuste vydat ciste multiplayerovou hru a budou brecet jako zelvy, ze "chteji kaaampaaaaan buuueeee" 😂

    • Maxianimal

      ?

    • celoush

      To je prostě nevýhoda, když začnete posuzovat komunitu podle té  části, která se nejvíc prezentuje. V momentální chvíli jsou hráči MP určitě převažující, ale pamatuji si, že jedna z anket nedlouho po vydání Arma 3 ukázala, že až třetina hráčů v té době preferovala SP či editor před MP.

  • Takže Multiplayer, škoda :(

    Jak už zaznělo v komentářích k předchozímu článku k Reforger.

    "Už mi neni 13, abych měl čas se celé odpoledne patlat s editorem a nastavovat jednotkám waypointy, míru agresivity/pasivity, varianty formy pohybu po bojišti, scripty apod". To co mě bavilo před 20 lety, na to už dnes ze scela zřejmých důvodů není chuť a hlavně čas !!

    Alespoň zachovejte původní osnovu rádiových povelů. To si člověk pamatuje i po těch 20 letech. Když se člověk z hlavy naučil rádiové povely ze sekce 1 až 9 (nebo 0?) tak to bylo velice intuitivní, rychlé - na rozdíl od těch konzolových, zmršených koleček. Je daleko jednoduší ve vteřině napsat "1-4-7" než myší rotovat jak ko*ot a označovat, že "kulometčík má zalehnout a sledovat prostor na 12. hodině, medik se má doplazit ke trojce a tu ošetřit, šestka má nastopit do UH-60 atd. atd."

    Hráči nemají (většinou) lobotomii mozku, aby si nezapamatovali +- 100 radiových příkazů + kombinace nejpoužívanějších řetěžců příkazů.

  • Nějak jsem nepochopil na Xboxu kompas, ten azimut nemám šanci vidět. Dále se mi nedaří najít, jak přehodit osu Y, což je pro mě v podstatě konečná 😀

    • spoock

      kompas je celkově nedomyšlený, stejně tak čísla čtverců na mapě na Xboxu jsou nečitelná, quick menu bych u gamepadu řešil spíš kruhovou nabídkou, nevím zda by neměli tvůrci víc koukat na střílečky na konzolích

      • saldy

        Na PC funguje jak má, co je za problem?

        • spoock

          na Xboxu to nejde přečíst, psal jsem výše, jinak funguje jak má samozřejmě

  • Jack1947

    Nojo ale jestli neopraví wallhack nepřátel a střílení skrz několik zdí/dřva, a taky létajicí tanky tak to bude stejné mdlobové a můžou tomu říkat arma 5,5 klído🤢🤮👎👎

    • O tom ze AI v Arme podvadi se lidi vztekaji uz roky... Pritom kdyz to clovek spravne zahraje, je mozne mu poklepat na rameno aniz by o cloveku vedelo.

      • Jack1947

        Jo jet tak nějak mimo akčně v simulátoru válečného konfliktu, dobrej foor 😃😃😂

        Navíc jsou tam i bugy v dlc které se nedaj přeskočit, a zkazí celou hru😬

        TOhle za plnou cenu fakt koupí jen úplnej blízen bez urážky. Já bych to zkusil ale moc nehrál zadarmo.

        • Ty vole, delam to furt, a furt mi to tak nejak prochazi. Nesmis se hnat do vseho po hlave, je treba to promyslet... Pak... No, je pravda ze sem s nozem jeste nefrajeril, na to jich byva vetsinou moc, na druhou stranu, priblizit se na 50m neni v dobre situace problem. A pak... No, pak to byva rychlovka. A prilezitosti na bajonet se taky par naskytne... Neni to Call of Duty. To AI opravdu vidi tak jak ma, pokud nemas otresne nadefinovane objekty.

  • victor

    Takže na PC dává smysl když si člověk bude hrát s editačními nástroji ....ale na Xboxu to bez kampaně vidím zatím za vyhozené peníze :/

    • spoock

      jj, na Xboxu to bez funkčních serverů moc smysl nedává, já to tam hraju jako Free trial, dokonce jsem ochoten si plnou verzi koupit na PS5, ale teď je to škoda peněz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit