Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednička mě bavila hrát, ikdyž příběh a postavy nestály za nic.

  • Sylar

    Fallen Order mi prišiel ako Indiana Jones zasadený v SW univerze. Čo by samo o sebe nemuselo byt zlé keby nebolo toho kvázi open-worldu. Tri ci štyri planéty, pricom na kazdu sa clovek musel vrátiť minimálne dva krát aby sa dostal uplne všade, resp. odomkol všetky oblasti, aneb metroidvania backtracking v 3D. Prišlo mi to ako velmi lacné :/ Radšej poriadne spravenú linear hru, pridat sem-tam trosku viac možností ako spravit ulohu X, pripadne ako sa dostat z bodu A do bodu B a bolo by to ovela lepsie si myslím

    Parťáci strašne nezaujímavý a nevýrazný (podobne ako v Horizon Zero Dawn), okrem droida ten bol fajn aj ked tie jeho upozornenia na "zaujímavú" triviu boli trosku otravné. Inkvizitori čoby záporaci boli docela okej aj ked nic prevratné. A stále si myslim ze tie rotujúce meče su proste mega fail a doteraz nechapem ze sa tým ešte ani jeden nerozsekal na šalát.

    Súbojový systém mi nesadol ale to je asi čisto moj problem :D

    Príbeh - zase raz musime defacto zachranit galaxiu, nedaj boze by jedi robil nieco co nemá dosah na celu galaxiu, to by bol nonsens asi.. 

    Vizual samozrejme super ale to sa dalo čakať :) To uz snad ani nejde vypichnúť ako plus pri AAA hre.




  • deejaywolf

    První díl byl super. Hratelnost i grafika parádní. Příběh na pohodu. Těším se na další díl.

  • twicer

    Zrovna minulý týden jsem Fallen Order dojel, nebylo to špatné ale čekal jsem tročku víc. Kdyby si chtěl někdo zavzpomínat, udělal jsem zároveň i poměrně bohatou sbírku 8K screenshotů.

    https://www.flickr.com/photos/screenfeast/albums/72177720297496413

  • KrPa

    tahle hra pro me byla velke zklamani, cekal jsem neco podobneho jako prvni horizont a prdlajs, jeste ze sem to kupoval za 10€, jinac bych byl nastvany

  • michaelfoucault

    A najde mladý Lukáš Grygar opět svůj meč nebo ne? 

  • uher

    První díl byla hra, která vykrádala kde co a přitom všechno dělala hůř než její vzory. Díky, nechci.

    • Přesně tak nějak mi to taky přišlo. Vyzkoušeno, nudou nedohráno, další díl mě nachává chladným.

  • Beru všemi jedenácti prsty!

  • MalyZeli

    Škoda že až příští rok. Na tohle se vela těším 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit