Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento prídavok je ťažký fail, vôbec to nepasuje do zvyšku hry, jediné pozitívum je vcelku pekná mapa, na ktorej sa dá fajn pojazdiť aj na slabších vozidlách bez toho, aby natvrdo uviazli v bahne, ale inak samé negatíva:

    - mapa je iba jedna, cca 2x2km, na severnom konci je zablokovaný tunel, zrejme plánovali aj ďalšiu v rámci regiónu, ale asi sa radšej na to vykašľali, keďže pracujú na novej hre tuším z prostredia Rally Dakar

    - tie propagované preteky sa dajú robiť iba v coop, niekoľko ďalších pretekov pre jedného hráča je síce locknutých v rámci kontraktov, ale sú ešte k tomu na čas (časované rýchlostné kontrakty? V Snowrunneri?!)

    - dve nové vozidlá: Gor BY-4 (niečo medzi buginou a VW Beetle - schopné prieskumné vozítko, ale sú aj lepšie) a závodný nákladiak Azov Sprinter (je dobrý iba na závodenie, dá sa síce na neho dať cisterna alebo box na opravy, lenže v hre už je omnoho viac vozidiel ktoré toto zvládnu a sú k tomu univerzálnejšie, tento nemôže dokonca ani zapriahnuť návesy + ešte k tomu ho získate iba tak, že jeden neskorší závod vyhráte, čiže ho získate prineskoro, aby sa dal poriadne využiť)

    - vývojári chceli dať mape atmosféru pretekov alá Forza Horizon - ozvučenie je síce fajn, ale čo z toho, keď síce počujete povzbudzovanie davu, ale okolie je doslova ľudoprázdne? (Patrik v pôvodnej recenzii na SR písal, že hra sa asi odohráva po nejakej apokalypse, keďže nikdy nikoho reálne nestretnete - ja som v tejto mape dospel k názoru, že ten šofér v hre sa definitívne zo samoty zbláznil a tie davy iba počuje v hlave)

    - vidieť, že Saber Interactive by sa už najradšej zbavil zodpovednosti za túto hru a robili už radšej na niečom novom, toto DLCčko je toho priamym dôkazom, radšej si nepredstavujem Season 8, ktoré musia spraviť... a to ešte nevravím o kope vecí, ktoré doteraz neopravili, hoci ich komunita o to prosí od začiatku, viď napr. zaradenie manuálnej prevodovky, hoci aj tej čo už bola v Mudrunner; opravenie divnej fyziky ľahších vozidiel, aby neskákali ako z trampolíny; iritujúce náhodné poškodenie odpruženia; nemiznúce výstražné znamenia, ktoré ostávajú na mieste, aj keď už opravíte most alebo odstránite zával a potom si na nich zbytočne zničíte podvozok...

    - na Steame za toto už schytávajú poriadny a zaslúžený hate, ja som toto hral len preto, že to už mám v Season Pass, inak by to bol okamžitý refund. Vyzerá to na smutný koniec inak veľmi dobrej hry, ešteže sú mody...

    • - true, sezona 7 je troska slaba, mapa je sice len jedna, ale stale je to 2x taka rozloha ako 2 mapy na Done spolu

      - preteky zvycajne byvaju na cas, akurat tu je spatny odpocet aby si vedel ako si na tom (aj ked limit je zbytocne benevolentny)

      - tunel si tam nechali pre pripad, keby mali eventualne cas dorobit 2. mapu aj s misiami (kedze normal v kazdej lokacii su 2 - 4 mapy)... tak ako pribudla 4. Rift na Taymyr.... aj ked dalsiu mapu uz ofiko vylucili

      - preco by si tahal naklad zavodakom? hratelnost je o vybere vhodneho auta pre danu trasu a ulohu, aj ked niektore OP mody to rusia, naco by si tam mal 60 aut s rovnakym setupom a nastavbami? Od toho mas Bartelbi mody

      - mohli okolo trate dat viac hubarov a medvedov, bolo by to cool, ale su to rare events a engine hry asi nepodporuje davy? ktovie

      - v sezone 8 ma byt viac map, pravdepodobne 4 ako boli v S4 - Amur DLC... plus samozrejme Game+ , co je "pokracovanie od zaciatku" s autoparkom ktory uz mas, mozno to niecim ozvlastnia, mozno zresetuju aspon upgrady aby ich clovek zas hladal...

       

      • Dobré poznámky, dovolím si niekoľko komentárov:

        - čo som pozeral, ten benevolentný čas na preteky je podľa môjho názoru kvôli tomu, aby príliš nebrzdil kontraktový progres na mape. Ak ich tie preteky začneš hrať ako "klasické" eventy na čas, tak už sú viac o hubu, hlavne ak chceš získať tú zlatú trofej (je to zvládnuteľné, ale o dosť tesnejšie).

        - ako si sám povedal, tu bude iba jedna mapa, žiaden ďalší neskorší dodatok v štýle Rift. Je dosť pravdepodobné, že druhú mapu mali rozpracovanú, ale pridajú ju do Season 8.

        - problém s tými závoďákmi mám v tom, že sa dajú reálne využiť iba na tejto mape, čo je trochu škoda, minimálne ten Azov by som si vedel predstaviť ako taký improvizovaný mix recon/rescue, keby vedel ťahať aspoň niektoré návesy alebo mal aspoň viac náhradných dielov a paliva vo vnútri. Ale väčší problém je to, čo aj Patrik spomínal v článku: fyzika vozidiel proste nie je stavaná na väčšie rýchlosti.

        - s OP modmi nemám žiadnu skúsenosť, prejsť Amur alebo Imandru ľavou zadnou by podľa mňa zničilo výzvu :D Ja používam akurát mody od JTT, čo sú iba tweaky na viaceré vozidlá, aby mali reálnejší výkon v teréne a hlavne boli užitočnejšie aj v neskorších mapách.

        - na viacerých mapách sa dajú nájsť postavy zvierat a niekedy aj ľudí, ale rozplynú sa pred očami, keď sa k nim priblížiš - to iba podporuje moju teóriu o tom, že herný vodič sa zbláznil :D

        - ak by bolo v season 8 toľko máp, čo píšeš, to by som bol veľmi príjemne prekvapený, ale skôr o tom pochybujem. Osobne som tiež dosť zvedavý na ten New Game +, tiež ma zaujíma, ako to okorenia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit