Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cacino

    Spíše mohli udělat BYOB (Build your own bundle), jelikož část her z tohoto bundle už vlastním a raději bych si vybral hry v lepších edicích (deluxe,...) než jen základní. 

    Hlavně mi tam chybí Devil may cry 4. 

  • Horst_Fuchs

    18€ je pár korun? No, někdo to má zjevně jinak než já. :) 


    Přitom to není zas tak dávno co se dal dobrej bundle koupit za 6€ (a to ani nemluvím o začátcích za pár centů zahrnující nejen hloupý steam klíče, ale i stažení DRMfree verze pro PC, android a linux a bůhvíco ještě)

    • To vychází na 2€ za hru, celkem dobrý kauf

    • MalyZeli

      Je to velká pizza s hranolkami...

      • uher

        Kdo by proboha žral pizzu s hranolkama?

        • MalyZeli

          Je to bundle pro vic lidi... neznamena ze je to pizza a hranolky na ni.

    • Pavel Makal

      18 eur je polední menu pro dva lidi v sídlištní hospodě v Modřanech, takže by mi to přišlo fér už jen za toho Monster Huntera.

      • Horst_Fuchs

        A o tom právě mluvím.  Pár let zpátky takovej bundle odpovídal cca 4 pivům. Dneska možná taky, ale na Staromáku.


        Nejde o cenu her jako takových, ale skoro trojnásobná průměrná cena bundlů je poněkud zarážející.

        • LessPh

          Neni pravda, neporovnavas jabka s jabkama.. driv top tier bundly stavaly 12 Eur, ale nikdy si tam nemel takovy jry jako  v Capcom bundle... myslim si ze kdyby se to rozkalkulovalo s ohledem na tituly, tak ta cena Capcom bundlu je mnohem lepsi nez cena bundlu z minulosti. Ale hapu.. jako Horst Fuchs si zamereny jen na cenu, ale kvalita ti nic nerika... takze te chapu😉

          • Horst_Fuchs

            Ale co tě nemá. Moje produkty byly vždycky bezkonkurenční.  Nevěř pomluvám konkurence.

            Pravda, Capcom bundle patří mezi ty lepší, na druhou stranu, průměrná kvalita bundlů šla obecně docela dolů. Dřív to býval téměř vždy zajímavej výběr indie her, který leckdy dost překvapilili kvalitou, viz Super Meat Boy, Owl Boy či Binding of Issac. Zato poslední léta když nevyplázneš aspoň 20€ tak se ničeho zvláštního nedočkáš.

            • LessPh

              Hele teď mi přijde, že poslední Humble Choice nebyly úplně špatný.. CK III, Deathloop a další.. trochu to napravili aspoň v tom měsíčním předplatným...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit