Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakožto fanoušek série jsem nadšený a nemůžu se dočkat. 

    Posun v grafice není na videu moc zřetelný. Co bije do očí jsou krásné odlesky a stíny. Ono na druhou stranu není už moc co vylepšovat. Stará Motorsport vypadá furt úžasně i po těch letech.

    Co se týče hratelnosti tak by mohli vylepšit kariérní režim. Dát tam nějaké zajimave výzvy. Ve stylu vem starou legendu S1 quattro a poraz nejnovější model rs. Vždy vzpomínám jak jsem na sérii GT musel dělat ty licence. Coz cloveka nekdy stvalo, ale je to věc kterou si prostě zapamatuju a radoval se z každé další vyhrane. Něco v tomhle smyslu mi u Forza chybí.

     Jinak se moc těším. 

    • Já myslím že odlesky a pak také fyzika při poškození vozu jsou 2 hlavní taháky na tohle pokračování. Mě osobně se to také velmi líbí a jsem zvědavý jaký bude finální produkt.

  • twicer

    Vypadá to pěkně, jen tím poškozením vozů bych se asi moc nechlubil, je to moment který člověku instantně připomene, že to jsou všechno jen kulisy.

  • Sledovali jsme stejný trailer? Respektive pustili jste si pak ten trailer ve vysoké kvalitě?

  • ubohé 

  • Jarisko84

    Cakal som ze sa posunu smerom k fotorealizmu... a oni spravia zas farebnu machlaninu...

  • Maxianimal

    ne, nevypadá, vypadá jako čtyři Forzy nazpátek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit