Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn

    A ja porad bych chtel hru podle Stargate.

    • Tak to by byl splněný sen. Ale muselo by se toho chopit nějaké pořádné studio se slušným rozpočtem.

  • Hidden

    Jenom k tem vytykanym obycejnym zbranim, proprietam, dovednostem, zasazeni, nedostatku spektakularnich frkodrtaku a epickych zvastopunkseru - byl to podle vseho zamer. Uz dlouho predtim Bethesda uvedla neco v tom smyslu, ze si pro dany styl interne zavedli termin "NASA punk" a ja jsem za to vlastne i docela rad, protoze vselijakych super hi-tech mimozemskych hracek uz mam pomalu plne zuby a vubec mi nevadi mit takove "prizemni" sci-fi, naopak.

    • To ani nevysvětluj. Prostě Games chtěli futuristický sci-fi což Starfield není, takže je to špatně

    • twicer

      Krabicový strohý design má v mých očích i no man sky.

  • Carnage666

    "Můžete si postavit vlastní vesmírnou loď tak jak budete chtít" zde jsou předpřipravené díly které můžete nalepit na sebe  😬

    • medveddd

      A vybrat jejich barvu!!

  • Inquisitor

    Nevím co si o tom myslet, ale touhu si to zahrát u mě nevyvolala.

  • Co se gameplay týče, vypadá to že hráč tam asi nic zajímavého dělat nemůže. Střílet, mluvit, a arkádoě létat v blízkosti planety, připadalo mi že přistání je jen animace. Jako vývojář říkám ufffff.. jako hráč říkám Fuuuuu!

  • Slavik_Jenda

    Já jsem v tom viděl bohužel Fallout 4, což pro mě není nutně tragedie... Ale už svého času to byla zastaralá hra... Takže 2022 je to přímo ostuda...

  • Gulivera84

    Byl sem smutnej ze to je jen na Xbox, ted uz su klidny, opravdu sem cekal ze nas to posadi na zadek, a ne ze uvidim Fallouta z vesmiru, i stim gunplayem , pekna exluzivita no, dekuji asi nechci..

  • SlavicBes

    "Strašně rád se budu ve Starfieldu plést a strašně rád bych se ponořil do
    světa vesmírných politických intrik, objevování neobjeveného a do
    příběhu, který mě chytne za pačesy a nepustí."

    Autor citátu nikdy nehral hry od Bethesdy? :D Či už ich Fallouty či TES hry, tie boli všetko, len nie hry s príbehom, ktorý chytí a nepustí. :D

    Za mňa musím povedať, že hra má veľký potenciál na dlhé herné sedenia, avšak na zadok z toho padnúť proste nemohol nikto. Bolo ukázané niečo, čo nebolo vidieť už v iných hrách? Určite nie. Keby tu nebol No Man´s Sky, určite by sa na Starfield človek pozeral inak.

    • ales.smutny

      Když já bych se rád už pohnul od časů Daggerfallu a generovaných dungeonů :) Tehdy to bylo super, ale taky je to pár let :)

      • twicer

        Stejně bys to neměl čas hrát. :D

    • OsamaBinBowlin

      Outer Worlds jak noha, akorat bez toho humoru nejspis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit