Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak gameplay pánové, na vaše taktizování se zase těším.

  • Gulivera84

    Long Play!!! rozhodne panove, chceme videt jak si poradite z Krizaky...


  • Stephano

    Úžasné, čtení, hned jsi jdu tento Medieval zahrát. Jen doplním, že také vyšla další DLC. Tohle chce longplay na stovky hodin. Teď sice poslouchám jen audioknihy, ale tento článek psaný jako kronika mi zvednul náladu. :) Husitu znám. Mně by se líbíla hra z prostředí Rudolfa II., Přemysla Otakara II. Vratislava II. nebo někoho z Lucemburků. Doporučím módy do Crusader Kings II, kde hrajete za Jana. Sleduji Shadows Over Silesia (becknuto) a Kingdom Come mám v plánu dát podruhé s českým dabingem, DLCčky a lepším PC než v únoru 2018.  Rozhodně se chystám na Manor Lords a pečlivě sleduji  módovou scénu kolem druhého Medievalu a MaB Bannerlord. :)

    • Mě tedy staré české dějiny zase tak moc nelákají. Výjimkou je snad
      jen husitské hnutí (možná i díky tomu, že začaly používat na tu dobu
      moderní zbraně). I když bych ho viděl rád spíše ve formě příběhového RTSka. Rudolfinská doba mi připadá jako dobrý námět spíš na nějakou temnou
      mysteriózní až hororovou adventuru. Úplně nejraději bych však viděl nějakou hru z
      období první republiky nebo protektorátu.

  • To už je snad druhá hra, která není českého původu, a otírá se o téma husitství. Spíše mě překvapuje, že s tímto tématem nepracovala ještě žádná česká hra. To podivné staré RTS Husita, které tu zřejmě stejně nikdo nezná, nepočítám.

    • Jevo83

      Ja si Husitu pamatam, malo to pohlad kolmo zhora a chvilu som to hraval, len bolo to este vo veku, ked mi strategicke hry moc nesli...max prve 2-3 levely :) mohli by to dat na GOG, ak to tam este nie je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit