Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak som sa tiež k tomu dokopal, 5 rokov tu oficiálne pôsobím , vlastne asi odkedy boli povinné registrácie na komentovanie. Tie roky predtým asi radšej ani počítať nebudem. 50kcs je ľudová cena. Super nápad.

  • Jevo83

    ked vyplnim filantropa a potvrdim platbu QR kodom, len sa mi refreshne formular (ostane vyplneny) a nic sa neudeje... robim nieco zle? :)

    • ales.smutny

      Ahoj, můžu se zeptat na prohlížeč? Jinak k refreshi většinou docházelo když bylo špatně vyplněné políčko, třeba mezera u směrovacího čísla u GoPaye, ale nenapadá mě, co by mohlo být špatně u QR kódu, tam není nic moc k pokažení 🤔

      • Jevo83

        Mobilny aj desktopovy chrome. Srdcar (platba kartou) mi fungoval bezproblemov, ale QR code pri filantropovi sa mi vobec nevygeneruje

        edit:

        tak uz viem kde je problem - vyskusal som aj Edge s rovnakym vysledkom. Skusil som defaultnu sumu 150 Kc a vtedy to zafungovalo a QR kod mi vygenerovalo. Platbu zatial neposielam lebo chcem pouzit custom sumu

        • ales.smutny

          Už by to mělo fungovat :)

          • Jevo83

            tak dostali sme sa dalej v tom, ze uz to generuje QR kod 😀

            Ale bohuzial ten QR kod mi bankingova aplikacia nevie precitat - pouzivam Slovensku sporitelnu, ekvivalent Ceskej sporitelny. Nesuvisi to s tym, ze to mozno generuje len QR pre tuzemske platby? Ak ano, bolo by dobre, keby v detailoch platby bol uvadzany okrem cisla uctu aj IBAN, aby sa dal urobit manualny prevod.

            • ales.smutny

              Dodáme, on je v tom QR (měl by být), ale pro lepší přehlednost dodáme prostě info. Díky za trpělivost, je v tom řada proměnných, ale daří se je eliminovat :)


              Každopádně už je tam IBAN :)


              • Jevo83

                Reakce na příspěvek:

                On v tom QR je, lebo ked ho nacitam fotoaparatom namiesto intenet bankingu, tak ho tam vidim - len je to neprakticke lebo by som si ho musel manualne odpisat :) ...ale teraz je uz viditelny priamo po vygenerovani platobnej informacie takze super. 

                Platbu som teda urobil prevodom, pricom som zvedavy ako sa to podari naparovat, kedze pri medzinarodnom prevode nefunguje klasicke pole Variabilny symbol a specificky symbol ale manualne sa to vpisuje do Message for recipient :D 

        • ales.smutny

          Díky, hned to předám vývoji :)

  • J.V.Stalin

    Rád přispěju, ale nejdřív chci vědět jakým způsobem bude nahlíženo na vaši oblíbenou cenzuru komentářů. Už několikrát se mi stalo že i za neporušení pravidel byl můj kometář buď skrytý, nebo rovnou smazaný a po následném dotazu proč mi byl bez odpovědi udělen 14 denní šprajc. Vím jak jste neradi když vám tu někdo napíše pravdu (v nedávné době například recenze Sniper Elite a vámi slavně promazaná diskuze)

    Tak bych rád věděl jestli i jako přispěvatel (sponzor) budu stejně šikanován, nebo toho budu jako donátor ušetřen?

    Díky za odpověď.

    • Jevo83

      Mne tu parkrat tiez zmazali komentar, mozno 3-4×, pricom si davam velky pozor aby som nikoho neurazal (pracujem v americkom korporate, takze si myslim, ze mam pre to lepsi cit nez redakcia:).... co ma vyslovene vytocilo bolo asi rok dozadu, mozno aj davnejsie, ked som pridal do diskusie nejaku kritiku na myslim witchera v suvislosti s castingom a kulturou korektnosti, vymazali mi to a par dni nato si pri prenose z e3 streamu Sarka a este niekto robili vtipne narazky na nejakeho vydavatela, a prave prehnanu politicku korektnost, tak to mi prislo ako wtf moment.

      Aj tak si to ale idem zaplatit, lebo je na posudeni redakcie, nakolko su problemom poloprazdne diskusie k 95% clankov, je to ich business... a aj napriek nedostatkom, stale mi games pridu ako jediny dospely cz-sk portal o hrach, coz je v mojich ociach kulturne dedicstvo prapovodnej redakcie Levelu :)

      • Tanatonaut

        Mě stačil i dotaz, proč byl příspěvek smazán a za tuhle zmínku o cenzuře jsem dostal ban na týden.  Nechápu

        BTW. Za tohle dostaneš ban. Na 100%

    • Inquisitor

      Za to dostaneš ban.

    • gio1

      Já myslím,že když se  zdržíš veškerých kritických komentářů ,tak se nemusíš ničeho bát😀

      • Derp_1337

        Tady dostaneš ban i za obyčejné napsání svých vlastních dojmů.

        Např. takový prkotiny, kdy jsi jenom napsal, že 2. série Zaklínače má technické nedostatky: několik až moc tmavých scén, kde není skoro nic vidět.

        Jistá část redakce (nebudu jmenovat, ale všichni ví) bere Zaklínače jako super seriál a v komentech chcou slyšet jenom potvrzení jejich názoru. Cokoliv jiného mažou a banujou.

      • J.V.Stalin

        To by ses divil. Nepopírám, že občas ujedu (a v takových případech trest pochopím), ale nejsem sám kdo vidí že se tu mažou mnohdy právě i ty komentáře, které nic neporušují.

        • stačí mít jiný názor než redakce a je to

    • uher

      No, tak nejsem jediný koho to napadlo. Jenže problém je v tom, že i když s dotazem ohledně cenzury přímo konfrontuješ člena redakce, tak se dočkáš (v tom lepším případě) pouze ignorace.

      Už jsem tu klidně dostal i 30ti denní blokaci. Dodnes nevím proč...

      • Jack1947

        Tu tu mám stále lol 😂🤣😁

  • Gulivera84

    Ono to funguje, moc dekujem, konecne video bez reklamy, ikdyz leto 2020 a 1:20 reklama na HBO a cartoon network, to trauma uz nikdo nesmaze

  • michaelfoucault

    Zvažte diskuze otevřené jen pro předplatitele. 

    • Maxianimal

      Sákra ty jsi mi ale mistr podnikatel!

    • A to jako proč? Už tak je tady kolikrát mrtvo a nevidím důvod, proč znemožnit přispívat všem. Občas jsou tu zajímavé diskuse, tak proč je zabíjet?

      • michaelfoucault

        Aby tu byl konečně božský klid. 

        • Jack1947

          Klid budeš mít až budeš čunit do země, život je sranda a ta bejt musí 😁😀😃😉👍👌👏

        • twicer

          Tak jdi na doupě, tam máš ten božský klid už teď.

      • MishKonn

        Píše uživatel, co sám není předplatitelem. 

        Don't feed the troll. 

  • Stephano

    Výborně, jakmile budu mít peníze, pošlu Vám pár zlaťáků. A taky něco pro Bětku a Pixela. :) Perun! :D

    • alzbeta.trojanova

      Hehe :D To bude mít Pixel radost :D

  • cNNk

    5 let ... no uz se mi blizi 20 let :D


    • Jack1947

      Ja skoro 10 -.-

      • Jojo, hádky s Jackem, to byla klasika.

    • Inquisitor

      Jo ty dřevní doby Tiscali, to bylo něco. Hlavně ty diskuze:D

      • Lukyz

        Když se mrknu zpět do 2011, tak se mi ten desgin beztak líbil víc 💖

        • Inquisitor

          To jo, ale zase lepší než kolem roku 2000:D

    • MishKonn

      Ku*va a to jsem si myslel, že já mám hodně. 😂

      Takže jo, víc badgů než 5 let FTW! 

  • Hm, GoPay mi neumoznuje platit pres ApplePay. Je to mnou? 😯

    • ales.smutny

      Jsi tam přes Safari nebo jiný prohlížeč?

      Díky za info, některé věci budeme teď muset řešit on the fly.

      • Chrome, overeno i na Edge. GooglePay umoznuje bez problemu. 

        • ales.smutny

          Bohužel, podle všeho co víme, i testů co jsme dělali, tak Apple Pay pustí platbu jen ze Safari. 

          • Funguje, diky za navedeni :)

            • ales.smutny

              Super, my díky za podporu! :)

  • Bumtaratabumbumbum

    No paráda, konečně jsme se dočkali. Začal jsem zlehka, jen předplacením srdcaře, mám teď trochu tíseň spojenou se stěhováním a změny zaměstnání, ale plánuju přispění i zajímavějších částek a stát se filantropem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit