Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verapohlova

    Ani korunu ode mě neuvidíte. Ale jsem laskavá a nepoužívám žádné blokátory reklamy.

  • dworkin

    Mám Android Firefox se zapnutou ochranou proti sledování, protože na reklamy se podívám, ale šmírovat mě obchodníci nebudou.

    Games.cz mi zobrazuje, že blokuju reklamy nebo scripty. Reklamy vidím všechny a jestli tedy Firefox něco blokuje, hádám, že pro to má hodně dobrý důvod.

    • Google, Facebook a BBelements?

      • Derp_1337

        Je to chyba Google a FB, že jejich skripty tě šmírují a přídávají si do databáze, které stránky navštěvuješ a na co přesně se díváš či co kupuješ.


        A k tomu ještě spousta dalších e-shopů šmíruje na jaké zboží se přesně díváš, aby ti to pak mohli předhodit ve formě reklamy.

        To mi připomíná jednu historku, kde si chlápek stěžoval na to, že mu jeden velký eshop (nebudu jmenovat) často předhazuje reklamu na vibrátory a robertky. Všichni jsme se mu smáli, když někdo předhodil "a nepoužívá tvůj počítač třeba manželka či dcera?" 😂

  • Všetci čo sa tu sťažujete na údajnú cenzúru + prapodivný problém redakcie s nejakým príjmaním kritiky ste takí trápni až ma z vás bolí bruško. Vážení niemandi ( je mi ľúto, ale je to tak), na Vás fakt nikto nie je zvedavý. Platbou by ste mali podporiť obsah a nie platformu pre vyjadrenie Vašich ú-ú-úbohých názorov. 

    MOJA SKÚSENOSŤ: Najviac sa na mazanie "konštruktívnej" kritiky,  cenzúru sťažujú používatelia ktorí kritizujú "nekonštruktívne", ktorí v prvom rade diskutovať ani nevedia a ktorí najviac porušujú pravidlá diskusie. ( Platí to aj pre iné weby )

    MOJA SKÚSENOSŤ2: Hráčska komunita je (nepatrí sa zovšeobecňovať, ale...) zakyslá, toxická, premúdrelá banda odborníkov na všetko možné aj nemožné a ja som fakt vďačný, že je tu niekto, kto tie Vaše múdrosti preriedi.


    NAZDAR!

    • KrPa

      jojo, ty nejsi vubec toxicky, staci nam k tomu tvuj nick ;)

    • Inquisitor

      Nesouhlasím. A děkuji ti za krásnou ukázku tebou zmíněné toxicity.

    • 0011

      Za co jsem byl zabanovaný já si můžeš přečist v mojí profilovce. Na jednu stranu máš pravdu, že jsme na soukromém webu a nikoho moje moudra nemusí zajímat a smazat jde defacto vše, ale holt jsem se smířil s tím, že se s redakcí - kterou mám jinak rád - na některých věcech prostě neshodnu, nicméně profilovku si zatím nechám, na památku 😉 Jinak všude se najdou nějaké třecí plochy, ale naopak z mojí zkušenosti se z tohohle webu během 20 let stalo místo kde se dá normálně slušně a věcně diskutovat, alespoň tedy o hrách...

      • Tanatonaut

        Nedostal jsi taky ban za diskuzi o banu ?   :))

        • 0011

          Ne, jenom mi to smazali... pokud si správně vybavuju tak včetně tvého komentáře na který jsem odpovídal, ale ban jsem nedostal přispívat normálně můžu celou dobu.

          • Tanatonaut

            Hm....To je nějaká protekce asi : (

            Mimochodem zdravím dotyčného, který to tady špicluje a pak maže. Jak sis užil víkend? Mě nebylo dobře. Tak jsem alespoň objednával na eshopech hadry.

            • 0011

              Díky za optání, v přípravě na Xenoblade Chronicles 3 dohrávám Tornu, (datadisk ke dvojce který jsem ještě nehrál), občas koukám na anime, chodím ven, peru prádlo a dneska mám veslovací den(na trenažeru, který mám doma, vesluju obden). Jinak mi taky není dobře ale už delší dobu i přes 3. očkování jsem chytnul na jaře covid a od té doby jsem pořád unavený, mám často migrény - ta dnešní mě fakt dává - a pořád bych spal, snažím se proti tomu bojovat cvičením a pobytem venku, ale nepomáhá to. Tak doufám že to není nic vážného v tvém případě a brzo se uzdrav.

              • Tanatonaut

                Reakce na příspěvek:

                3 očkování. Tak to bude organismus zahlcený čipy. Stačí magnet a vést směrem dolů a dozadu 🙂

                Ale tyhle divný post- covidový stavy má v mým okolí hodně lidí. Zvláštní co ten mizera umí s tělem udělat. Snad to někdy odezní


      • homeles8

        Ban byl zasloužený

    • Jack1947

      To se nedá napsat, co si zač :D  ale jestli ti vyhovuje podobně dystopické místo tak prosím 😉

      Jinak kritika je obousměrná a neměla by se snažit vymazat to jen naokraj 😊😋

  • Tak to je hustý. Oni povolí reklamy z kterých mají peníze a když je vidět nechcete (protože víme, že otravujou), tak jim taky zaplaťte... co lidi nevymyslí...

    • Anon-ym

      Tak to je hustý, člověk, co dělá práci by z ní chtěl žít.

      Ne vážně, co teda chceš? Aby ti tu dělali lidi full-time práci zadarmo?

      Buď budou žít z reklam, nebo za servis budeš muset platit přímo. Máš na výběr.

    • Jak přesně si myslíš, že tady obsah vzniká? Zadarmo?

  • Jack1947

    Pozdě ale přece ?? 😮🤔😬 Odznáčky hezký ( i když by mohli bejt i lepší když už tu smrdí někteří i přes 8 let :P)

    • x_ander

      Ty to řešit nemusíš, ty stejně nikdy za nic nezaplatis.

      • Jack1947

        Tak vzhledem že ty reklamy púrosakují do Adblocku (tedy spíše že když ho mám zaplej tak ten web jede dost naprd a divně) bych možná malinko poouvažoval 😮🤔

        Jak už bylo řečeno, nevím zdali to za to vůbec stojí, tak nějak se mi příčí přispívat hlavně TISCALI.  Takhle kdyby to pomohlo s korigací webu a jeho opravou... možná i joo..

        • twicer

          Problém bych hledal asi jinde, než v prosakujícím adblocku. :)

        • Jevo83

          tak pokial chodim na nejaky portal 10 rokov a mam problem im dat 2 eura mesacne, tak na to nepoznam normalne vysvetlenie 😀 to sa podla mna ani nesnaz vysvetlovat, radsej to nechaj tak...😂

          • Jarisko84

            Tak ked sem chodis 10rokov tak si im to aj tak zaplatil ci navstevnostu za ktoru si davaju lepsie a drahsie reklamy alebo priamo sledovanim reklam... cize v podstate platis tak ci tak... a to ze nie si ochotny zaplatit cash je na tebe... lebo platis tak ci tak...

            • Jack1947

              Ted si vezmi že, tě to nezachrání od Banu v diskuzi  a to se vyplatí 😋😋👍👏👏🫀

              áléé co si budem nalhávat tenhle neduh je všude nejen na GAMES^^ potom co to tady uzamkly na IP tak nemá smysl "utíkat" i do jinejch ůčtů.

          • Jack1947

            Tak je to taky názor, ale neberu to vždyt lidi od pradávna podporují i malou částku weby/hry a jiné co je baví 😉😊😎

  • toka

    Konečně... Ty reklamy zde byly fakt agresivní, otravný a neskutečně rušivý.

    • Jack1947

      Hlavně zpomalujou celej web😬

  • unicz

    @redakce Nejsem si jist sémantikou. Donate (dar) by neměl zajišťovat nějakou protihodnotu, je to....dar ;) Asi se tedy bavíme o příspěvku nebo předplatném?

    Ad filantrop - asi by bylo fajn mít možnost, na co přispět. Např. konkrétní HW (často čteme výmluvy, že nemáte AMD GPU např.) a také by tím čtenáři asi trochu usměrňovali obsah redakce. 

    • ales.smutny

      Donate je spíš odkaz na původní systém, který už je spoustě čtenářů známý :) Ale možnost daru je v něm také zahrnutá :))

      Konkrétní HW budeme vybírat my sami, protože jde o věci, které budeme využívat každodenně a mají prioritu.

  • panther7

    Konečně! Hotovo! Předplaceno! :-)

  • No tak uvidíme jak to bude fungovat. Jsem taky zvědavý jak rychle se připíše platba. Trpaslíci co běhají mezi účty s penězi v KB jsou totiž někdy děsně líní.

  • kulhy_parici_spici

    Now we are talking business. :) Díky!

    P.S.: Taky doufám, že budou vyšší tiery pro The Elders Accounts. Už mi táhne na 10. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit