Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Möbius Front 83 .....Jako člen americké pěchoty bych útočil v týlu americké armády z alternativní budoucnosti . ...

  • Ech Elden Ring...Pokud by nebyl poblíž Npc s nekonečným táborákem a s ovcema v okolí, tak bych zemřel rychle a zbaběle.

  • Path of Exile... hmmm to by nedopadlo dobře haha.

  • zanek.s

    Fallout 76. Dávám si tak den, maximálně dva   😂

  • Factorio. Obavam sa, ze do 24h by som si nevyrobil ani len elektricku lampu na osvetlenie a s prichodom noci by som sa stratil v lese pri hladani nerastnych surovin 😬

  • homeles8

    24 hodin zápasu NBA. To by fyzicky odpadl i Ja Morant nebo Jason Tatum, natož já.

  • 24 hodín v monoposte F1 to by bol vzhľadom na môj pupok dosť nepríjemný zážitok. ( ani by som ju nemusel naštartovať) 

  • palcov

    24 hodin v RDR2? Při první barové rvačce bych dostal jednu mezi žebra a bylo by po mě.

  • mr.clayman

    Já teď hraju na střídačku Alien: Isolation na Nightmare a Hardspace: Shipbreaker a vím zcela přesně, jak bych přežil -- minimálně v té první zmiňované. 😂

    Apropos -- Hardspace vyšlo koncem května z early accessu, tak možná že by si někdo z redakce našel čas na recenzi? Prosím, prosím, prstíčkem hrabu. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit