Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, je to věkem. 

  • Gulivera84

    Ja sem soulovkam propadl pred nekolika lety, a jak pisi tady panove s vysim vekem, stresem, rodinou, odpovednosti je to tezsi a tezsi, ale da se to, jak rikate seance 60-120 min,

    ....Vzdy vytycim nejaky cil, projdu ten a ten dungeon, podivam se, tam a tam, jasne, mam vtom nakonec mnoho nasobne vic hodin nez beznej smrtelnik, ale ja nikam nespecham a to nemam jeste ani dohrano..., ale proste me to porad bavi,  porad mam otevrene usta, nad level desingem, nad bossama, postavama, vzhledem lokaci......


    • patrik-hajda

      Level design mají opravdu zmáknutý, design bossů jakbysmet. Jsou to kochací hry schopné wow momentů už jen co se vizuálu týče. To mě na tom mrzí možná nejvíc, že mě jejich hratelnost už nebaví a já tak přicházím o objevování nejrůznějších zákoutí. Ale jen tak tam bezcílně pobíhat se mi taky nechce 😀

      • mr.clayman

        To je přesně můj pohled, když uvažuju nad tím, jestli jít do remaku Demon Souls na PS5, nebo Returnalu. Vizuálně jsou to úchvatný hry, ale když pak (alespoň obrazně) brečím u gameplay, může ta hra být sebelíbivější a prostě skončí odložená na poličce (protože jsem se nenaučil hry posílat dál do oběhu).

  • palcov

    Mlátičky a frustrující automatovky mě nebavily nikdy, v jakémkoliv věku. Jedinou dohranou hrou s bojem na blízko bylo Sleeping Dogs a to s cheatem na nesmrtelnost.

    • patrik-hajda

      Jasný, každý jsme nějaký a je skvělé, že nám hry umožňují užít si je podle svých představ a možností. A Sleeping Dogs je famózní hra!

  • V Elden Ringu jsem strávil cca 25 hodin celkem mě to bavilo pak jsem si řekl, že je to furt dokola totéž , že ve svém věku 38 let už potřebuju taky nějaké nové podněty a ne jenom ztrácet čas mlácením jednoho bosse a smazal hru. Jestli se k ní někdy vrátím netuším ale spíše ne. Je tolik jiných titulů, co stojí za zahrání a odzkoušení že na to už prostě asi čas nezůstane.

    • patrik-hajda

      Ale 25 hodin už je docela slušná časová investice, než tě hra omrzela. Já osobně nepotřebuji každou hru dohrávat, když mě svým obsahem nasytí dřív, než dojde na závěrečné titulky. Tak jsem to měl třeba s Genshin Impactem, byť tam jsem těch hodin investoval mnohem víc...

      • Genshin mám pořád nainstalovaný, že se k němu jednou vrátím. Ten mě bavil fakt hodně. Nepotřebuju to dohrát ale to prostředí mě baví a líbí se mi

  • ZOLLINO

    Musim se pridat, ve ctvrtek mi bylo 40 a uz nejakych par let nemam na hrani casu vic nez tech 60-120minut denne, i to ne pravidelne. I kdyz mne hry porad bavi, proste a jednoduse si nemuzu dovolit skouset tu samou pasaz nekolik dni po sobe, neni to uz proste zabava. A koneckoncu, vyssi vek prinasi i vetsi zodpovednost a z toho plynouci i stresy a nervove vypeti. Vecer pri digitalnim oddychu uz potrebuji relax, klid, veselou zabavu, a ne bouchat do stolu. Ano, me skilly uz nemam cas trenovat a taky nemam 8 hodin denne vymyslet taktiku na projdeni levelu, ci nejake pasaze. Chci si proste oddechnout. Diky za skvely clanek.

    • patrik-hajda

      Já díky za utvrzení, že to není jen můj názor 😉.

  • zanek.s

    No asi tak. Neustálé smrti a opakování dokola a dokola opravdu není nic zábavného (pro mne samozřejmě). Neskutečná ztráta času a flustrace. Po čtyřicítce mám už jenom jedny nervy 😉

    To si raději zahraju znovu Zaklínače, nebo Skyrim. Tam je ta "ztráta času" aspoň zábavná... 

    • patrik-hajda

      Na vracení se k dobře známým hrám je cosi uklidňujícího, že? Teď jedu znovu Stardew Valley a nebaví mě to o nic míň než poprvé. Vlastně mě to díky objevování kooperace baví ještě víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit