Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Butters

    Toho je strašně moc ale první roli tady budou hrát příběhovky:  Fallout 1 / 2 - bezkonkurenčně... srdeční záležitost (možná i New Vegas)

    2. Last of US 1 / 2

    3. Mass Effect trilogie

    Asi by se tam vešel i zaklínač a Deus Ex a možná i pár adventur.

    • MaxHovado

      Fallout!!! Naprostý souhlas ;) Ta volnost, dospělost, ta hudba... stále se mi vybavuje i po těch letech.

  • Dark souls

  • Deus Ex , Portal, nebo třeba Zelda Botw - ten pocit z prozkoumávání světa bych chtěl zažít znova..

  • Vážně jsem úplně první, který zmiňuje Mass Effect?

  • Corejec

    Opravdu v tom seznamu i v diskuzi chybí Spec Ops: The Line. Ta neskutečná rozpolcenost, kdy člověk neví, jestli to co dělá je správně nebo ne, překvapení jaké důsledky jeho jednání má (i když vlastně není na výběr) to se nedá opakovat. Výjimečná hra. Vlastně film. Ale skvělý. 

  • Hm tak to je těžko, ale takový ten ty vole efekt na konci po dohrání měly u mě třeba Last of us, Final Fantasy 7. Pak jsou super hry, které jsou pro mě nehratelné podruhé, bo už to nemá to kouzlo, třeba Witcher 3, Detroit...a ne nemůžu to hrát znovu a rozhodovat se jinak.

  • Jestli někdo nemá co vytknout Dragon Age II..........tak se ani nedivím, že to s hrami vypadá, tak jak to vypadá :) 

    • LessPh

      Mne teda DA2 maximalne sedlo a napodruhe jsem to vycistil na 100% na druhou nejtezsi obriznost.. treba u DAO jaem vzd vydrzel tak 2 hodiny max a smazal, zkousel jsem to nekolikrat. Ti kdo rikaji, ze DA2 je konzolove arpg hrali na easy, na vyssi obtiznosti je ten boj proste skvelej..

    • radim.zaty

      Přesně. U toho jsem si říkal, že pokud bych to chtěl vymazat z paměti, tak jen proto, jak velké zklamání to pro mě bylo. 

  • gothic a last of us jo to byly časy hodit se na škole na týden marod kvůli gothicu :D

  • Carnage666

    Life is Strange 1, Fallout 3, KOToR, Mafia a asi Zaklínač 3 no. Každou z těch her si rád jednou za pár lét dávám znova teda až na Fallout 3 ta hra je buď rozbitá a nebo mě prostě přestane v půlce bavit, zpětně to není nic extra ale mam na ní pěkný vzpomínky právě z toho poprvé.

    • Carnage666

      Jo a zapomněl jsem na FF7 Crisis Core.

  • JamesFaith

    The Secret World.

    Ta hra měla spoustu much, ale lovercraftiánský příběh a atmosféra byly špičkové a jejich investigation missions byly prostě geniální. 

    • J.V.Stalin

      No nevím.

      Lovecrafta zatím bekonkurenčně nejlíp adaptoval From Software v Bloodborne. Zatím mi každá jiná hra, která se Lovercraftem ohání přijde v porovnání s BB jako taková barevná pohádka.

      • JamesFaith

        Nehrál jsem, nemohu soudit.

        A TSW není přímá adaptace Lovercrafta, pouze přebírá některé jeho prvky a dotváří s nimi vlastní mytologii s podobnou atmosférou, jen některé části, zvláště Kingsmouth (Innsmouth), jsou viditelnou poctou klasikovi a důvod,  proč se pravidelně objevuje v žebříčcích nejlepších her inspirovaných HPL.

        Další oblasti už jsou silněji inspirované jinými horrorovými styly (King, Poe, Stoker a další), ale hlavní dějová linka s Dreamers je jasně lovercraftiánská.


         

         

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit