Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gulivera84

    Vtom pekle mohlo byt cameo Lucifera a Mazakien ze serialu Lucifer....nebo to je jinej svet a jinej autor?😇

    • Jack1947

      Myslím že ani tam hrát už nechtěl🤔

    • Connor88

      Tam je i problém v tom, že seriálový Lucifer je charakterově dost odlišný  od toho, který byl potřeba v Sandmanovi (nezodpovědný požitkář vs děsivý vládce pekel)

      Takže buď by Ellis hrál seriálového Lucifera a nesedělo by to do scénáře nebo by hrál Sandmanového Lucifera a lidi co znají seriál by nadávali.

      Asi by šlo i nějak ohnout scénář aby se to trochu sladilo, ale proč to dělat kvůli celkem zbytečnému cameu...

    • Derp_1337

      Jo, klidně tam mohl být herec, který hrál Lucifera v seriálu Lucifer.

      Ale producenti se snažili být (většinou) věrní předloze. A pokud si dobře pamatuji, tak v komixu Sandman byl Lucifer popsán jako žena, ale ne klasická fešanda, ale spíš taková "mužnější". Což perfektně sedí na Gwendoline Christie (Brian z GoT).

      • Gulivera84

        Tak to rozhodne, no nic no, budu si muset nekde toho Sandmana koupit a doplnit vzdelani no, kdyz vidim kolik lidi to zna...

        • Jack1947

          Já jsem jednou našel stránku, s skeny komiksů když jsem čekal na ten Kliffhangr jak se vyvine v šesté řadě TWD, a pak čuměl jak vrata, když zjistil jak moc se komiks liší 😮🥴!( to jsem musel utnout páč se pak předloha s tou seriálovou hodně začala proppínat) - začal jsem číst i japonského Dedpůla ale toho nedočetl a už ani nevím jak se jmenovala bylo to samozřejmně jen v angličtině ale těch komiksů tam bylo haafo.

        • Kverulant

          Neváhej, v češtině to vyšlo skvěle přeložené a snad bys ještě sehnal v prodeji ještě dotisk prvních dílů.

          • Carnage666

            Mam pocit že CREW teď dělala nebo plánuje dotisk právě díky seriálu.

            • twicer

              Kdyby do toho aspoň praštili v podobě omnibusu, ale na to Krváci mají bohužel moc malé ambice.

              • Carnage666

                Reakce na příspěvek:

                Tak to od nich už ani nečekám. Všechny možný Omnibusy a OHC už beru jedině v angličtině.  Na druhou stranu se jim nedivím, Češi to za vyšší cenu pak nekoupí.

                • twicer

                  Reakce na příspěvek:

                  Jj chápu, bohužel jsem na tyto luxusní verze komiksů přišel teprve před pár lety, seznam byl dlouhý a než jsem se dostal na Sandmana tak jsou omnibus/ absolutní verze rozprodané, nebo na absurdních cenách od překupníčků.

                  Taky bych dříve řekl, že češi na to nemají kupní sílu, ale vyprodané masivní edice od Comic Centra, vypovídají o trošku jiném stavu v naší kotlině. Asi je potřeba zvolit i správný přístup prodeje.

                  • Kverulant

                    Reakce na příspěvek:

                    Ty luxusní edice jsou skvělé. Kdyby CC vydali absolutního Sandmana v jejich masivní edici, vůbec neváhám. Dokonce jsem jim i psal, ale bohužel na to drží práva Crew.

                    • twicer

                      Reakce na příspěvek:

                      Jojo, taky to tajně vyhlížím. Crew je skvělá, ale vtěchto edicích jsou to absolutní čučkaři.

                  • Carnage666

                    Reakce na příspěvek:

                    To rozhodně, Comics Centrum to dělá velmi dobře a jejich knížky mají hlavně vždycky kvalitní papír, pevnou vazbu atd. Rád u nich nakupuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit