Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191

    Jen pro vaše info, už mají "jen" 600k (konkrétně je vybráno 620 360 Kč) ;) Nebude dlouho trvat a budou mít i oba milníky.

  • Může mi prosím redakce objasnit z které nosní dírky si vydloubla Kickstarter do titulky novinku, když ve vlastním článku pak píšete o Hithitu?

    • HitHit je ceska verze Kickstarteru (ergo startup), nic vic, nic min...

  • Veskoslav

    Zase budou fňukat, že za mizerné prodeje můžou piráti a ne to, že je to mrtvý žánr (v jejich pojetí) s naprosto mizernou základnou pro prodej?

    • Vzhledem k tomu, že tam mají 570 000 Kč, tak bych o mrtvém žánru moc nemluvil.

  • Přispěl bych v případě, že by to vyšlo i na GOG nebo jinak bez DRM.

  • Corvus

    To je zase titulek jak noha! Mají základ prakticky vybraný a před sebou plných 44 dnů kampaně! 😎 Vyberou bez problémů mega a půl jako posledně. Rád přisypu. Opět!

  • To jsou ti co si to nechali už minule zaplatit od fanoušků dopředu a pak brečeli, že kvůli pirátům zkrachují a nic podobného už dělat nebudou, protože se to údajně nevyplatí načež pár dní na to se chlubili slušnými prodeji?

    • tak zkus ty delat na necem 2 roky? jen ve svem volnem case... a az to bude temer hotovo, nekdo to lupne 10x na ulozto a vydelek prdlajs. Jak bys reagoval? Kdyby to Vortexaci nevytahli tak zustane jen u toho prdlajs.

      • Děláš, jak kdyby tam žádná jiná hra nebyla. Ten kdo si to tam stáhne by to stejně nekoupil. Navíc tohle byl dost specifický případ, kdy si to dopředu nechal zaplatit na hithitu, dělá prakticky mrtvý žánr a ještě né moc dobře. Ti skalní fandové si to předplatí, ale tím si trh už prakticky vyčerpal, takže jestli čekal, že se to bude prodávat jako Mafie, tak měl spíš nereálná očekávání a pak to musel na něco shodit.

        • Hele, kdo soudnej by porovnaval cilovou skupinu Poldu a Mafie? Nebe a dudy. Staci si o tom neco precist nebo poslechnout (Vertex) a ne zvatlat porad dokola... BTW nechybelo moc a dopadlo to stejne jako s  jinou ceskou hrou "Someday You'll Return", ktere tvurci uz nikdy nic nevydaji, takze "fakt diky pirati."

    • Ano a přesto zas berou od hráčů. Sice je to v pořádku, pokud na to hráči přistoupí, podle mě by si to už ale měli financovat oni a pokud možno i zkusit něco, co se chytí i na mezinárodním trhu. 


      taky mě trochu zaráží, že na poldu 7 chtěli nějakých 400K a tady chtějí dokonce víc a to vlastně hodlají využít vcelku dost z původní hry. Tohle se mi asi úplně nelíbí.

      • Inferius

        Tak zrovna ohledne penez reagoval p. Svoboda uz nekolikrat a vysvetloval to i nekolikrat. Navic, tohle chtěji vicemeně fanoušci, tak pokud si to zaplati bude se to dělat, je to jednoduche. Dal nabidku, protoze byl zajem a jaka bude poptavka se uvidi.

  • michaelfoucault

    Můžu někomu naopak zaplatit, aby to nikdy nevyšlo? 

    • Stačí to jenom ignorovat.

  • Jak mám chápat ten titulek že "vybrala jen přes 300 000 Kč"? Mají 44 dní do konce a teď 6/9/2002 po 13. hodině tam mají 414 641 Kč. To je slušné, ne? Tak proč "jen"?

    • Phillios191

      Ano, je to slušné, jen ten titulek je krapet zavádějící....

  • Maxianimal

    414k ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit