Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle nekoho stale na ten milionty zpusob bavi? :l


  • Gorobilypes

    Bez cz už dávno nemá cenu cokoliv od Ubisoft hrát 

    • twicer

      Ono nemá cenu otom psát ani do lokálních diskuzí, ale stejně sis to neodpustil a neodpustíš ani příště.

    • uz ses davno mohl naucit anglicky jako kazdej druhej

    • Derp_1337

      LOL. To měl být jako nějaký vtip? Sarkasmus?

      Jestli ne, tak nechápu proč potřebuješ češtinu pro hraní takové hry? Pokud vím, tak ta angličtina tam není moc komplikovaná. Nebo to můžeš hrát v ruštině, němčině, francouzštině či třeba polštině.


      A ty jsi nikdy neslyšel slavný výrok od Masaryka: "Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem?"

      Pokud se nikdy nenaučíš nějaký další jazyk (aspoň angličtinu), tak se okrádáš o mnoho příležitostí. Díky tomu, že jsem schopný se domluvit anglicky, jsem navštívil mnoho nádherných zemí a mám spoustu pěkných zážitků.

      • Sierra117

        Hezkej elaborát... ale k čemu vlastně? Pokud jen k pohonění vlastního ega na základě okolností tak asi chápu. Pokud si chtěl někomu opravdu promluvit tímhle stylem do duše a doufat, že si to někdo vezme k srdci, tak je to politováníhodně mimo :)

        • Derp_1337

          Lepší dát nějakou radu a doufat, že se někdo možná poučí... než prostě jenom rezignovat a myslet si, že všichni jsou pitomci, co se nikdy nepoučí 😇

  • zanek.s

    A vrátí se čeština? 😇

  • kkING

    Pustim Ubi launcher, z nej se mi pusti Infinity Assassin launcher a pak teprve si pustim nove pokracovani Assassin Creed: Wild hunt ...😂

    • kotty

      Ještě nezapomeň spustí Steam 🙂

  • Jevo83

    Infinity znie ako pekna kravina :)

    "Prozijete pokazde jiny zazitek..." tieto marketingove zvasty. Trochu to vyzera, ze chceli urobit nejaky assassins creed "multiverse", nikto ale nevedel ako, tak z toho bude nakoniec nejaky prekombinovany Ubisoft launcher😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit