Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn

    Me se to libi. Zjistil jsem, ze je to na game passu tak jsem to zkusil. Idealni vec po tezkem dni. Hlasitost nahoru, zapnout hru, vypnout mozek. Clovek fakt se snazi aby mel 16x a slysel vokal.

  • Horst_Fuchs

    9/10 ?! u zdejší redakce mě už to nepřekvapí. 


    No nevím, to demo mě absolutně nezaujalo. Další tuctová rychlá střílečka v arenách kde se objevujou potvory na porážku speciálně pro naši superrychlou hopsající hlavní postavu... nuda, rytmický střílení tomu už moc nepomůže. 

    Jediné co na tom oceňuju je soundtrack s Alissou White-Gluz (zpěvačka z Arch Enemy), což je na metalistku věru šikovné a dobře poslouchatelné děvče, které umí zpívat nejen blicím stylem, ale i normálně aby si na svý přišli i rockeři cíťové. :)

    • Maxianimal

      Nebreč

    • medveddd

      Hru jsem nehrál, takže ji nehodnotím, ale na Meta má v průměru 8/10, takže mi devítka od zdejší redakce nepřipadá jako nějaký extrémní outlier.

      • Derp_1337

        Taky si myslím, že když se průměr pohybuje okolo 8/10 , tak hodnocení v rozmezí plus/mínus 1-2 body je celkem přesné. 9/10 je vpoho.

        Ale to víš, někteří lidé si potřebují v diskuzi zaplakat 😂

  • Me spis zajima, jestli nejak poladili od dema optimalizaci. Na to, ze vizual je podobny Doomu, tak to jede tak 2x hur. Proste bych ocekaval, ze to pojede stabilne na 120, ale to se mi nepovedlo ani na low detaily, az jakmile jsem snizil rozliseni z 1440p na 1080p (na 2070ce), coz sice nevypadalo nijak strasne ale maznute to bylo dost.

  • MishKonn

    Na hudbu Micka Gordona se to absolutně nechytá, a na grafiku Dooma taky ne, takže to může fakt vytáhnout jen ten "neotřelý" gameplay. Vyzkouším. 

    • Maxianimal

      "jen" neotřelý gameplay. People these days...

    • J.V.Stalin

      Máš na mysly tu repetivní drnkání na devítistrunku? Rvalo mi to uši...

      • CHROCHT

        Jo u novýho Dooma jsem si musel udělat vlastní soundtrack. Když si vzpomenu na theme trojky a pak to porovnám s tím jednotvárným vrzáním z Dooma 2016 tak je to nebe a dudy...

      • Maxianimal

        Tak to jsi (naštěstí) v nedůležité minoritě.

        • J.V.Stalin

          Tak můj vkus se všeobecně obecně míjí s omladinou. Takový ty jednodušší věci jsou vždy populárnější (ale nic proti nim), než řekněme promyšlenější produkty. U marvelovek mi taky uniká jejich všeobecná popularita, protože je to taky jednodušší (a proto oblíbenější) manufaktura.

          • Maxianimal

            Srovnávat Gordonovu muziku s Marvelovkami je ukázka totalního ignorantství. Doporučil bych ti, aby ses podíval na Youtube na to, jak Mick skládá muziku a ukazuje jeho inovativní a netradiční proces, ale to by bylo jen mlácení prázdné slámy, nerozuměl bys tomu. 

  • Tomuhle dám asi šanci, už jenom abych zjistil, jak zní ty podlaněné kytary. To jsem asi nikdy eště neslyšel.

    • Maxianimal

      bře ty

  • deejaywolf

    Zpěv asi neocením, je to pro mě "blití do mikrofonu", ale hudba, co poslouchám já, je pro jiné zase "klacky v kýblu" 😅

    Možná tomu dám šanci. Doom mě baví a hudbu má taky super. Tohle vypadá podobně. Ideálně, kdyby to mělo i jen instrumentální verzi 🙂

    • Stačí si držet 8x multiplikátor a nechodit až na 16x :D

  • Sallvator

    No poslouchat se to moc neda ale masňáci budou asi nadšení 😁

    • Naopak, soundtrack je super. Střílečky mi moc nejdou, takže hru asi hrát nebudu, ale soundtrack si určitě koupím :D

    • uher

      Masňáci? Co to je?

      • Sallvator

        Tak se kolem me odjakziva rika metalistum s dlouhejma harama, casto maj napohled ty vlasy mastne tak proto

        • uher

          Aha. Tohle slyším poprvé 😀

          A jak se říká metalistům s krátkýma hárama?

          • Maxianimal

            Metalheads

            • uher

              Ale to není český slovo. Já právě čekal něco "našeho" 🙂

      • Maxianimal

        Metalheads

  • rohlos

    Nóóó, když čtu jména těch hudebních uskupení, předpokladám, že to bude mít jeden z nejlepších nejnabušenějších herních soundtracků, všech dob...😈

    A místo pokyvování hlavou do rytmu, rovnou rytmicky popravovat potvůrky... Asi vyzkouším, tohle mě zaujalo.

    Díky za recenzi, ani jsem netušil, že něco takovýho existuje.😉

  • Maxianimal

    Konečně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit