Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KarelKarel

    JA se fakt snazim, aby me to bavilo. Jsem i ve velkym tymu, kde to v noci hrajeme ve 30 lidech... jako nevim no. Nerekl bych ze nejsem cilovka, mam rad valecny a vojensky hry, ktery jsou na hrani tezsi, ale tohle me moc nedrzi. Vesmes se jako nutim kvuli penezum to zkouset....



    • drasta

      Kdyz jsem to zkousel zezacatku EA tak to bylo celkem super ale ted uz jsem to nezapnul ani nepamatuju.

    • já do toho už taky chtěl několikrát jít, ale vždy mne odradí ty šílené příběhy toxické komunity.

      • No je tam pár toxických blbů, ale to je všude... Mám nahráno cca 400 hodin a musím říct, že i malé skupince lidí (6-10) jsme dokázali dočasně nebo i trvale zvrátit průběh bojů, ať už jako logistická podpora nebo jako dělostřelectvo... Momentálně se 4 větší skupiny české komunitu u Colinialů spojily v jeden blok, takže je náš celkově aktivních mnohem více a rozhodně mezi námi ani zahraničními skupinami jsem nepotkal nikoho toxického...

      • Mám už ve hře nahráno přes 200 hodin a zatím jsem s nikým  neměl větší problém. Ano sem tam se někdo toxický najde, ale většinou se s lidma dá v pohodě domluvit.

      • Uz to bude nekolik mesicu dozadu co sem nad tim zcela vazne pri sleve uvazoval, a musim rict ze tohle je taky ten jediny duvod proc sem se na to vykaslal.

        • Takže nebrat jo ?

          • KarelKarel

            Zkus si to. Sezenes to na dalsim steam acc za 150Kc, coz podle me na vyzkouseni stoji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit