Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ač jsem naposled hrál snad MW a to na klávesnici, tak musím říct, že se mi ten trailer líbil. Ale volant si skrz něj kupovat nebudu a gamepad je pro mě sprostý slovo :D

    • Co je spatne s gamepadem? Na arkady byva suverenne nejlepsi.

      • Prostě to s ním neumím, zkoušel jsem třeba Zaklínač 3 na gamepadu a teda na klávesnici jsem byl mnohem lepší.

  • houmrhoumr

    tak to je jak kdyby mi nekdo vlezl do hlavy a udelal to naprosto presne tak jak to nechci😂

  • Kabutops

    dle traileru doufejme, že to nebude až moc výstředně barevné, co se stylizace týče, a že tam budou hlavně staré plečky k úpravě, a ne carlist obsahující 30 vozů.

    Mě by seděla hra kdyby se odehrávala více méně v prostředí let minulých než současných co se tuningu týče

    • honcka

      Celkem nuda, navíc nechápu moc v městských závodech offroady, mě by osobně potěšily nějaký pořádný sranda zadokolky do zatáček typu Lancia Stratos, nebo 037

    • twicer

      Očekával bych hratelnost a fyziku z posledniho Heatu s anime efektama. 150 aut. To využití animace není vůbec zlej nápad, ale k provedení jsem řekněme skeptickej. :D

    • cNNk

      Vsak odkaz na seznam vozidel mas v clanku.

      • Kabutops

        díky, to jsem přehlídnul, tedy ten carlist nabobtnal o cca 30 aut, jinak mi přijde stejný jako v NFS z roku 2015 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit