Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý vlastním FIFU 23 ale mám problém najít takový ten ukazatel když hrají zápas a dám power shot že ostatní tam mají kolik měla střela km za hodinu mě nikoliv děkuj předem za odpověď 

  • Mohl by prosím Vašek recenzovat také eFootball2023 - ideálně PC verzi? Zajímalo by nás jeho srovnání. Děkuju za odpověď.

  • Opravdu autor recenze FIFu hrál? Hrál ji na PC? Je to totálně zabugovaný nedodělek. A jen tak mimochodem ty přímé kopy a rohy byly skvělé vyladěné. Teď je to totální paskvil a je vidět i na online soupeřích, že si s tím neví vůbec rady. S nejlepší FIFou vše dob FIFA20 se to nedá vůbec srovnat a Fifě22 to nesahá ani po kotníky.

    • ales.smutny

      Hrál ji na PS5, což je tam i uvedené :) A opravdu ji hrál :)

  • Kolik stojí upgrade z Fifa 22 na Fifa 23?

    • Derp_1337

      ???

      Trololol?


      "Upgrade" z FIFA22 na FIFA23 probíhá tak, že si koupíš FIFA23 za cenu někde okolo 1300 - 1700kč (cena dle obchodu, kde kupuješ).

  • Slavik_Jenda

    Jsem zvědav, kdy se EA vykašle na licence lig, klubů a bude sázet jen na kartičky...

    • Derp_1337

      Tak těch teamů z velkých lig (Španělsko, Itálie, Anglie) se EA nikdy nemůže zbavit, protože by se našvali fanoušci. Víš kolik milionů hráčů si chce zahrát za své oblíbené teamy ala Barcelona, Milán, Juventus, Chelsea, Manchester, atd. atd. ?

      Ale vůbec bych se nedivil, kdyby se začali postupně zbavovat těch teamů z menších lig.

      • Slavik_Jenda

        Kdyby skutečně chtěli, tak byli naštvaní na to, jak vypadá režim kariéry už teď... Doba, kdy všichni chtěli hrát za Real nebo Barcelonu je zdá se pryč...

        • Derp_1337

          Však lidi jsou naštvaní. Akurát to, že jsou naštvaní, neznamená, že si kvůli toho nekoupí nový díl FIFA.

          Tak dlouho, dokud se EA sypou peníze, tak s tím nic nebudou dělat.

  • Psychotic

    No, protože hraju výhradně kariéru, tak tenhle ročník poprvé od FIFA 14 přeskočím.

    • Inquisitor

      Singl je pro ně úplně vedlejší nedůležitá věc. To dělá jeden člověk:) Hlavní jsou kartičky. Čekám kdy to zruší úplně.

      • Psychotic

        Njn. Ale 22 je dobrý ročník. Kdyžtak pořídím za hubičku i PC verzi, namoduju do toho českou ligu a aktuální soupisky a můžu ji hrát donekonečna.

  • gio1

    Ještě bych přidal do mínusů, že na dresech týmů chybí loga sázkových společnosti. Vloni to šlo jednoduše obejít tak, ze jste si hru prepli do angličtiny. Ve 23 ji musíte přepnout do angličtiny a ještě byt offline. Pak jsou dresy v pořádku. A taky je vtipný, ze v těch úvodních animacíh vám naběhne hráč ve správným dresu i s logem i když jste online, ale ve hře už pak logo není. 

  • trunk

    Ta hra je s prominutim ptakovina. Graficky vypada dobre, i kdyz ten blur by bylo dobry, kdyby byla moznost vypnout.

    Ale zapas jako takovej je fakt des. Jsem zvyklej hrat karieru a tady jak pise Vasek proste nehratelna. Hraji na legendu + zapnuta ta zvysena odolnost.


    Jeste co mi dost vadi je divnej styl behu hracu. + Obranci, kdyz se otoci, tak treba sekundu nechteji sprintovat, ale jen vyklusavaj...

    Skoda, dost jsem se tesil, ze po letech prejdu z meho vymodovaneho efootball 21 a ono nic. Pockam na eFootball 23 az prida rezim ML a snad budu spokojen. 

    Hrano na pc ultra detaily 1440p +- 160 fps (cutsceny 70). Jinak ten blur je fakt hnusnej.


    • Zifi333

      Souhlasím. Miluju PES 2021 s VirtuaRed patchem. To je neskutečné kam se ta hra dostala. AI, gameplay, grafika a fyzika míče je naprosto parádní. Je to úplně jiná hra než při vydání. Každý zápas je jiný příběh.

      • trunk

        Souhlas, ve Fife neexistuje stred pole, zaloznici proste nebrání. Je to jak basketbal.... neni delana na víc jak 4 minutovej polocas, protoze jinak zapas skonci 3:2 a vic.... Ja jsem zvyklej na 10 minut polocas.

  • Jako sorry, ale hra, která nejde hafo lidem spustit, včetně mě, je odpad. Jakou bídu dostal Cyberpunk a to šel aspoň hrát, ale! 

  • J.V.Stalin

    "nefunkční umělá inteligence" a bác, na 7/10 to evidentně i tak stačí...

    Doufám, že v recenzi na EA Sports FC budete mít aspoň koule k tomu přistupovat jako ke zcela nové IP a tím pádem nebude mít jasný skóre, protože značka...

    • Derp_1337

      Tak to hodnocení je tam nejspíš proto, že navzdory všem chybám, je to pořád víceméně zábavná hra. Teda za předpokladu, že daného člověka baví fotbal. Jestli ne, tak FIFA očividně není nic pro něj 😀


      Jinak osobně nejsem vůbec překvapen. Očekávál jsem, že většina novinek bude v Ultimate Team a s tou hroznou kariérou nikdo nic neudělá. Škoda. Kariéra mě vždy velmi bavila (i v NHL).

      • Online je ale nehratelnej. Každej vocas kličkuje tak moc, že tolik kliček co ti pašáci udělají za zápas neudělá za svou karieru ani Messi s Ronaldem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit