Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

     Dvojka a Vegas jsou dobrý.

    • palcov

      Dvojka, Tactics, Vegas.

      • Inquisitor

        Jo ten taky nebyl špatný.

  • kkING

    Ja mel rad kazdy Fallout co vysel. Nejmene asi trojku z Whasingtonu. Naopak 4 podle me byla super a mam ji s asi 400 modama nainstalovanou porad. V podstate cele jedno 500GB SSD :-) Jednicka, Dvojka s CZ byl spolecne s Planescape Torment muj nej zazitek z herniho mladi a Tactics jsem take dohraval s nadsenim.

  • Koukám, že Aleš Smutný vzývá stejnou trojici DM, DS a Fallout. Tak nejsem jediný dinosaurus.

    • Derp_1337

      Sorry, možná blbý dotaz, ale co je to DM ?

      • Pardon, Dungeon Master 2. Sám ty zkratky nemám rád, ale stejně k tomu sklouznu. Svého času krokovací dungeon, ale s realtime soubojákem. Trochu neohrabané, ale na rozdíl od Wizardrů se to dá dohrát za jeden lidský život :-D

        • Derp_1337

          Díky za info. Taky jsem si kdysi užil pár "krokovacích" dungeonů, ale zrovna DM se mi vyhnul.

          • Dungeon Master byl první nebo jeden z prvních s realtime souboji. Po něm se jich vyrojila spousta. Často s výrazně lepší grafikou a příběhem, který není jen v manuálu, ale komplexnost herních mechanismů a hádanek spíš upadala. Až na druhý DM, který ale vyšel tak pozdě, že už byl žánr z módy. Kdo začal třeba s trilogií Eye of the Beholder, Ishar nebo s Lands of Lore, tak mu DM musel přijít graficky hrozně zastaralý a složitý. Jsem jeden z nich, ale stálo za to se tím prokousat.

            • Gulivera84

              Land of Lore a zlaty casy Westwoodu....boze...musim se podivat jestli to jde nekde sehnat

              • Reakce na příspěvek:

                Na GoGu spolu s dvojkou. Ale ta je ošklivá, mechanicky divná a když jsem to překousl, tak jsem zjistil, že i nedohratelná (prostě na jednom povinném místě vždycky spadla, ale možná to buď fixli nebo byl problém jen u mě). Trojku jsem nikdy nezkoušel.

            • No vidíš, Ishar trilogie. Taky docela masakr. Koukám, že jsem prošli stejnou cestu :-D

    • DS = Dark Savant? Já jsem taky dinosaurus. DM miluju a občas si ho i sjedu. W7 jsem měl rád, ale jelikož jsem to bez návodu nedokázal hrát nepatří mezi moje nejoblíbenější. Víc jsem si užil osmičku. A přiznám se, že ani Fallout (jednička) se mi až tak nelíbil. Podivný systém dovedností s primitivními exploity, parťáci samostatně uvažující, jak se co nejlépe plést do rány... V pozdějších edicích taky vycenzurovali děti, aby nešly zabíjet. Asi tu budu trochu za kritika. I když nepřeberné možnosti ve Falloutu a jeho příběh jsou parádní, celkově mám radši Planescape: Torment nebo Jagged Alliance 2.

      • Jo Dark Savant. No ja měl nějaký návod ze score. Si pamatuji jak kámoš dotáhnul do skoly umašteny papir z kopirky, tak x ta kopie. Neslo to skoro přečíst.  Došel jsem tuším snad až do sky city... nebo města Myšáků. Každopádně pamatuji na nejtvrdší souboj vsech her ever...s královnou t' rangu.  Fakt to trvalo několik dní než jsem to pokořil, a to jen proto, že jsem že zoufalství zkusil nějakou energetickou zbraň, ktera byla uplne low, jen ji davala hrozné děla. Už ani nevím proč jsem to nedohrál, ale na střední to byla pecka. Jinak osmička mě taky bavila. Fallout byl zase super zasazením. A jel jsem taky snipera... ale na rozdíl od autora jsem dával criticaly do koulí. Borci šli tuším vždycky do mdlob pokud se nepletu. Ale jak píšeš, tam tahnul příběh spíše než soubojak.

  • Psychotic

    Sakra, měl jsem se přihlásit o práci na Games.cz, abych mohl v tomhle článku být jediný, kdo by se rozplýval nad Falloutem 4 🙂

    • 0011

      No zatím jsme 2, mě bavil víc než Vegas GOTY edice se všemi DLC, kde některé byly geniální a u některých jsem měl chuť přestat hrát, můj nejoblíbenější díl je ale stejně první Fallout, trojka mě nebavila vůbec, ale mám jí v knihovně tak to někdy zkusím dohrát

      • Psychotic

        Jedničku jsem nehrál nikdy, takže tu posoudit nemůžu. Dvojku jsem svého času miloval, dneska už ten starý game design ale nedokážu skousnout ani když mi ty největší chyby opraví Restoration mod. Takže zkoušet teď jedničku je pro mě asi pozdě 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit