Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Příjde mi docela pitomé, vydat  poslední díl a jeho dlc, když pcčkáři nemají s touhle sérií žádné zkušenosti snad, si to Sony uvědomí vydají port alespon PS4 edice. Původní hry. Já hrál jen první díl. Už je to skoro 10let! ale proč si na pc nezapařit vše že 👍👌

    • frank.horigan

      Ano proč ne, RPCS3 emulátor tohle řeší zcela v pohodě. Už hraju dvojku. 

      • Jack1947

        Nevěřím že to tam jede v poho navíc dvojka není nic extra lepší než hrozná obsatoržní jednička ale zabili to zase nesmrtelným bossem na konci -.-

        SPíše trojka je takový pilíř serie a před THiefs end nej díl vůbec.

        • frank.horigan

          Si prostě zapni youtube. A pokud nevěříš vlastním očím, tak minimálně hry nemá cenu hrát vůbec. 

          • Jack1947

            Nejdřív si napsal že doporučuješ RPCS3 a pak oyutube ? 🤔🤨😮

            Nic moc, a jo reagoval jsem schválně, že ukázali před pár lety/měsíci jak jede Last of us a byla to teda podívaná když ještě člověk potřeboval 2x tak vykonné pc co PS3 😬😲🤐

            • frank.horigan

              Tak abys nemusel stahovat nastavovat, koukni se na youtube jak to běží někomu jinému, co tam na tom nechápeš boha jeho...

              A RPCS3 se masivně vyvíjí, vychází cca 2aktualizace do týdne. Takže TEĎ to jede, co bylo před rokem je před rokem. 

              A můžu tě ujistit, že PC co dokáže emulovat PS3 je MNOHEM výkonnější než PS3 :) Určitě ne jen 2x

  • Horst_Fuchs

    Bohužel, autoři jsou trochu divný a uměle hře zadali minimum pro spuštění tak jsem si musel nechal vrátit prachy. 

    Problém dělá CPU, který sic výkonnější než uváděnej Ryzen 1200 hra nechce uznat a tvrdohlavě říká, že je pod minimem a šmitec... 

    A TO  jsem neměl problém hrát ani God of War i ten úplně novej Plague tale.


    • Jack1947

      Holt nové instrukce a tvůj šrot už patří do pc historie dějin^^ 😊😉

      • Horst_Fuchs

        Ano, je to letitej kousek, ovšem nesmrtelnej klasik.

        Zdroje a disky a RAMky umírají 3570k stále žije.


        Dvanáct let provozu v přetaktovaným stavu a stále s přehledem stačí na 99% her, a za to je třeba poděkovat hlavně konzolovému hernímu průmyslu kdy se dlouhá léta hry uzpůsobovali aby mohly jet i na tom konzolovým šrotu jako PS3, XBOX360 či PS4.

        • Jack1947

          PS3/Xbox360 právě jednu dobu předehnali pc  ta stagnace přišla až s PS4Xbone🙄😬

          DOba pokročila já to měl spíše naopak teda pár disků odešlo poslední 2015-19 pecka no... ale grafika žádná... 12 let je fakt mooc. TO jsem si říkal že s 770GTX jsem tady už mastodont 😃😄😅

          I když já mám klávesy z 2007... ale vyměním je taky budu muset, vždyt to je jalové... sice jedou holt doba lcd displejů už je nenávratně pryč... nějak to překčám dá se koupit relativně levně membránovej hybrid😉😊😋😎

          Měnil jsem myš a GAMEPAD ( podruhé za krátkou dobu šmejd za pár stovek a hraní YAKUZY blbá kombinace) 😑😐😶🤐

    • holt potreba CPU co umi instrukce AVX2, bez ohledu na vykon...

      takze minimalne i5 / i7 4-te generace,

      nebo aspon Ryzen 3 / 5

  • Morraw

    Děkuji Sony, už se těším na parádní zážitek. A na první tři díly se holt podivam na yt

    • frank.horigan

      Pokud jsi malinko zručný, normálně si je zahraješ přes emulátor RPCS3, funguje to náramně. 

      • Přesně! Nedávno jsem takhle dohrál Red Dead Redemption a vše naprosto bez problémů:-)

  • Teď už jen za pár dní čekám na novou recenzi Persona 5 Royal...

  • KIMCID

    Ale jo asi si to dám znova i když už příběh znám :D

  • Lukyz

    PC Master Race? Rozhodně ne.

    Recenze na starou hru, kde je třeba hodnotit hlavně konverzi na PC od někoho, kdo očividně moc velký nároky nemá je fakt vtipná. Kdo si potřebuje vybírat formu AA, že ano? Nebo je strašně divný, že ve FHD rozlišení nemá FSR / DLSS moc velký vliv. Absence HDR je taky dost zajímavá. 


    Nezbývá než se těšit na rozbor Digital Foundry, pokud vyjde.

    • Jack1947

      HDR

      Jak u koho nebo spíše pro koho zas tolik monitorů jich nemaj a jsou o dost dražší... takže za mě tohle by bylo poslední co by vadilo ☺😊😋

    • Absence HDR?

      https://i.imgur.com/LbI2s5j.png

      • Lukyz

        Zřejmě to tam přidali day 1 updatem:

        https://culturedvultures.com/uncharted-pc-enable-hdr/

        • frank.horigan

          HDR je ve hrách už od dob DX9c  :)

          Nevím co furt s tím HDR všichni mají ,... 

    • jack

      Souhlas, kdy už si lidé zapamatují, že 

      1080p/60: Easy CPU, Easy GPU 

      4k/60: Same Easy CPU, Hard as balls GPU 

      1080p/144: Much harder on CPU, Harder on GPU.

      Kdyby se recenzent v průběhu hraní koukl na vytížení GPU, zjistil by pravděpodobně, že není na 100%.

      Kdyby měl 4k diplej, mohl by pravděpodobně hrát ve 4K s podobnými FPS a zapnutým DLSS.

  • iSpirit

    tak nevím, jestli je to nejkrajnější verze, když PC verze nemá ani HDR...

    • Nemá?

      https://i.imgur.com/LbI2s5j.png

  • Derp_1337

    "Oba díly do portfolia úrovní zařadily i takové, které nabízejí otevřenější prostor k prozkoumání. Po svých, případně za pomoci džípu a motorového člunu. Nejedná se o nijak zvlášť rozlehlé lokace, avšak důkladnější hráči v nich naleznou různé zákruty a nějaké ty vedlejší aktivity. Osobně je však v přílišné lásce nemám, protože poněkud rozmělňují tempo."


    Osobně s tím úplně nesouhlasím. Tyhle pasáže mě většinou bavili. Občas jsem se vydal cestou plížení a potichu odstraňoval nepřátelé. Jindy jsem si zahrál na Ramba a všechno rozstřílel. A v neposlední řadě jsem jednou tu otevřenou pasáž projel plnou rychlostí džípem. Byla to čistě adrenalinová jízda, kdy na vás všichni střílejí a vy se snažíte kličkovat. Paráda.

    Ale je pravdou, že kvůli tomu jsem sérii Uncharted nehrál. Tam vždycky táhl příběh a dialogy mezi postavami.

    • jack

      pasáže baví zásadně tvrdě :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit