Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret

    Přátelé, přecitlivělost na svoje oblíbené fikce a jejich adaptace opravdu nezlepšuje obrázek fandomu jako skupině přerostlých dětí.

    Je to TV seriál. Čas můžete plýtvat tisícem jiných věcí. Třeba hraním her.

    • tomekbobek

      Jejda, já vůbec nekoukal na jméno :D

    • Maxianimal

      "Přátelé, přecitlivělost na svoje oblíbené fikce a jejich adaptace opravdu nezlepšuje obrázek fandomu jako skupině přerostlých dětí."


      Fandom je to, co z tý značky udělalo úspěšnou značku. Pa

    • Morální maják se ozval, děkuji a budu následovat tvá učení.

  • redicius

    Tak nevím, první řada se mi docela líbila, druhou jsem ještě nezapl (stále není čas), ale podle imdb mají díly průměr 8/10 každej .. jenže tady podle komentů to vypadá, že seriál je propadák a nikdo ho nemá rád .. zvláštní, že by si tady někdo honil ego? neměl to být náhodou "jen" další fantasy seriál a někdo to tady nepochopil a chtěl z toho svou další modlu? a třetí řada ještě není venku a už se na ni plive?

    • Maxianimal

      Vzhledem k tomu, že po třetí řadě dal Cavill (fanoušek seriálu a podle všeho asi jedinej ze štábu a tvůrců, kterej o Wiedzminovi něco ví) seriálu vale, tak ti to asi napovídá, že ta třetí bude hnuj nevídanej. Ačkoliv nevím, o kolik horší než první a hlavně druhá řada to může být.

    • Vojtzech

      Pokud neznáš předlohu, tak se na to asi dá dívat, ale pro fanoušky knih i her to není. První řada ještě ušla (byť na ní byl vidět nižší rozpočet), ale druhá si s předlohou pěkně vytírá prd*l. Cavill byl jedna z mála dobrých věcí, co z první série zůstala, takže bez něj to už klidně můžou zaříznout.

      • Člověče, já ti nevím.  Knihy mám všechny doma, četl jsem je dvakrat, nebo třikrát takže si troufám tvrdit že jsem fanda předlohy. Ale upřímně, Sapkowski měl výborný nápad, ale literálně z toho nedokázal vymáčknout zas tolik. Za mě nejsilnější emocionální zážitek hra Zaklínač 3. Ty hry tomu univerzu hodně daly. A seriál, ten polský byl dost tragicky lowcost, i když Marigold tam byl výborný. A ten americký, je prostě americký, ale i tak jsem za něj rád a líbil se mi. Jiné ztvárnění přináší nový zážitek. A vůbec by mi nevadilo kdyby měl i jiný příběh. :-)

        • Vojtzech

          Chápu i tvůj pohled, asi záleží na tom, co od toho kdo čekal, já třeba že si seriálem připomenu příběh svých oblíbených knížek z "mladých let". Po tom, co je dvojka úplně překopala jsem si je raději znovu rozečetl, takže to ve finále i bylo k nečemu dobrý :-)

      • Jak můžeš tvrdit, že 2. série si s předlouhou vytírá prd** a zároveň tvrdit, že Cavill je dobrý zaklínač...? To asi zase takovej fanda her a hlavně knih nebudeš. Cavill byl nakonec dobrej zaklínač, jelikož šlo vidět, že Zaklínače má fakt rád a užívá si to, ale jeho předloze je teda na hony vzdálený. 

        Jestli bude 3. a 4. série kvalitní, o 100 % lepší než 2., tak bude každému jedno, že tam Cavill už není. Po 2 dílech si na to zvykneš a ani ti to nepřijde. 


        • Vojtzech

          Jak se mi na Geralta typově nehodil (a nehodí), nakonec byl to nejlepší z celýho seriálu, což mě samotnýho překvapilo. A neříkám, že jsem nějakej hardcore fanda, ale člověk si tu předlohu vážně nemusí podrobně pamatovat, aby poznal, že dvojka je úplně mimo.

        • Maxianimal

          Neumíš číst? Nenapsal, že je Cavill dobrej zaklínač, ale že je to jedna z mála dobrých věcí na tom seroši. Ano, Cavill je na hony vzdálený knižnímu zaklínači, ale i tak ho musely strašnej bolet záda z toho, jak ten seroš táhnul. 

          • Já číst umím, ale tobě chápaní psaného textu očividně dělá problém. Tím bych to ukončil, na trolly nemám čas. 

  • KrPa

    takze 4. rada bude posledni 😉

    • Maxianimal

      Dle mě 4. ani nevznikne :)

    • Veskoslav

      Ne. Je to jako u Scrubs. Ty také končí 8. sérií a nic potom není:)

      • KrPa

        bud tomu klesne tak sledovanost ze to zrusi nebo to bude umele netflix drzet dal

  • 1-2 série 🤮. Předpokládám, že 3 série taky 🤮. No a když Cavill viděl scénář na 4 sérii tak to radši zabalil. Nedivím se mu, že nevydržel to neustálý znásilňování svý oblíbený knížky

  • Veskoslav

    Tak jelikož tvůrci vypouští věci jako že nesnáší předlohu a Henry je obrovským fanouškem toho světa, 2. série stála za *něco něco*, celé to spěje k zániku, tak se ani nedivím. Osobně jsem myslel, že to odpíská ještě dříve.


    Superman s tím nemá co dočinění, tady se drží hesla, kdo uteče, vyhraje. Ten seriál umírá a umírá tak, že Netflix udělá tu největší blbost. Po odchodu největšího tahouna ho nahradí někým, kdo má nejslavnější roli jako exmanžel Miley Cyrus:)


    Jediné, kde bych si přál ho vidět (kromě Supermana) je buďto někdo z Primarchů z W40K nebo nějaká podobná role ve W40k.

  • zx_spektrum

    No to je teda náhrada. Vyměnit solidního Henryho za nejblbější sestru Hemsworthovic...

  • J.V.Stalin

    😀

  • Grim66666

    Tak když se uzavře oblouk s divokým honem tak to nemusí být úplný problém, ale něco se mu selo pokazit od začátku tvrdil že bude u role do konce seriálu. 

    • Co sem cetl, tak Superman se stal.

      • Derp_1337

        Hele, to nebuď naivní. Kdyby ten seriál byl "perfektní" a všichni to chválili, tak by určitě neskončil. 😎

        • Zase nebud naivni. Za jeden film v roli supermana dostane nasobek toho co za Zaklinace dohromady. Kdyby mu vadilo jen przneni predlohy, tak skoncil uz po prvni serii.

          • Derp_1337

            Hele, Cavil má reputaci člověka, který si dává záležet na tom, v čem hraje. Není to jenom typ herce, který šáhne po čemkoliv, kde dostane největší prachy.


            A ačkoliv na stranu seriálového Záklínače jsou různé názory, tak většina lidí se shodla v tom, že 2. série je horší než 1. série. Takže to vypadá na sestupnou tendenci u kvality. Vůbec bych se nedivil, kdyby Cavil změnil názor na seriál poté, co viděl scénář na 3. a 4. sérii.

        • 0011

          Hele s 462,5 milionů hodin shlédnutí si vede série víc než skvěle a většině konzumentů je zdrojový materiál víš kde. Naštěstí asi ne Cavilovi, který je bohužel moc velký slušňák na to, aby řekl pravý důvod, který imho zní "když se takhle chováte ke zdrojovému materiálu, který mám tak rád predlohy byly to důvod, proč jsem se téhle šaškárny zúčastnil, tak si to můžete dělat sami". Epizoda stála 10m$, nevím kolik z toho měl on ale prachy problém určitě nebyly, stejně jako hodnocení seriálu diváky nebo sledovanost.

          • Derp_1337

            Jo, taky si nemyslím, že Cavil to udělal kvůli prachům. On má reputaci člověka, který si dává záležet na tom, v čem hraje. Není to jenom typ herce, který šáhne po čemkoliv, kde dostane největší prachy.

            Řekl bych, že zhodnocení, že odchází kvůli "tvůrčím neshodám" je asi nejpřesnější. Nelíbí se mu, kam ten seriál spěje. Vůbec bych se nedivil, kdyby změnil názor po tom, co viděl scénář na další série.

  • Jak může být fanoušek Zaklínače nadšený, že bude hrát v tak .... seriálu?

    • Derp_1337

      Tak většina lidí dopředu nevěděla, jak "kvalitní" ten seriál bude. 😎 Kdyby to bylo "perfektní" a všichni to chválili, tak by určitě neskončil.

  • iSpirit

    aneb kdo uteče, vyhraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit