Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn

    V betě byla hra neskutečně zábavná. 

    Na ten jejich model obrovská cena vs. nedodělaná hra, do které bude obsah, co měl být přítomen již při launchi, dokapáván až do konce měsíce, ale nepřistoupím. 

    Moc by se mi líbilo, kdyby jste se ke hře vrátili znovu na konci měsíce. Jako fanoušek Escape From Tarkov doufám, že se dočtu v detailu též o DMZ.  

    No, pokud se ale povede Darktide, nebude již moc důvodů MW2 - aspoň tedy letos - kupovat. :) 

    • Derp_1337

      Taky se těším na Darktide. Vermintide 2 byla fakt skvělé. Akurát se obávám "porodních bolestí", které zažili víceméně oba díly Vermintide. Hned po vydání Vermintide nebylo tak vyšperkované jako je teď.

    • Pavel Makal

      Až vyjde Warzone 2.0, určitě ji zhodnotíme, patrně se o to postará Vašek, který má hodně nahráno v prvním díle. A na DMZ jsem zvědavý taky :)

  • KronosDeret

    Hmm, myslím, že podobně jako minule, nejdřív vyzkouším Warzone 2 a podle toho koupím i MW2.

    • Jack1947

      Já nehrál ani MW ale to bych si pak pořídil. času dost, pecka je i ta cena Lidovka za 1799,. no neberte to 👍👌💪

      • KronosDeret

        No právě, mě vlastně klasický MP COD tolik nebaví, ale Warzone jsem nahrál stovky hodin a užil sem si každou minutu, tak mi přišlo fér tu placenou část koupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit