Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm, tak nedopadne to hur nez vetsina ostatnich podobnych her. Nepotrebuju 1000h, kdyz tam bude zabavnych 100

  • drasta

    Tak snad tam bude alespon za co platit at to neni tak ze si clovek koupi hru a vsechno bude v cene hry. Prece uz neni rok 2000.

    • MalyZeli

      Toho bych se nebál. Určitě znají své fanoušky, bude tam plno kostýmků, zbraní, a exp boosterů za férovou cenu.

  • Jevo83

    Nechce sa mi verit, ze ak urobia v 2/2023 early access tak uz o 2 mesiace bude full release... skor by som ratal so scenarom, ze unor early access, vydanie planovane na cca cerven ale potom posunute na listopad 2023

    • Ta hra je dávno hotová. Ty kulišáci akorát vymejšlej jak to udělat, aby to bylo co nejblíže modelu Lost Arku (mmo, battlepass a jiný kravinky) a přitom to nedostalo backlash jak Immortal. Tak uvidíme co vykoumají.

      • Jevo83

        Ano, to ich vyjadrenie o 1000kach hodin v endgame by tomu mohlo nasvedcovat... a zaroven, Immortal model a 1000ky hodin by bezna hracska populacia asi financne neutiahla, aj ked verim, ze najde sa dost ludi, ktori si radsej kupia virtualne krystaliky ako jedlo 😬

        • Musí z toho kluci s kravatama nějak taktně vybruslit no, bohužel Blizzardu už nevěřim ani nos mezi očima (podle toho, co za poslední dobu dělají). Uvidíme. Ale tak už jsem se tady hádal i s lidma, kteří Immortal zastávali. No zajímalo by mě, kdo z nich to ještě teď hraje, když se tak Blizzard pyšnil množstvím stáhnutí (absolutně nic neříkající ukazatel) 😀.

    • MalyZeli

      Spíš bych to viděl na "early access" jen aby měli výmluvu za strašný stav hry, ale vlastně to bude officiálně vydané, a budou si to v klidu patchovat celej rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit