Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Vypadá to jak takové ANime řízlej horrorem/ resident evil, Silent hill) hmm.. trochu jak Torment souls ale hratelnější^^

  • Při pohledu na screenshoty to nebudu ani zkoušet, nesnáším tu módu čím víc bullshit grafika tím víc cool hra.

    • Inquisitor

      Ono to funguje i obráceně

    • palcov

      Jakkoli s tvojí poznámkou ohledně grafiky a módy souhlasím, zrovna v tomto případě mi na screenshotech grafika připadá krásná, atmosférická a originální. I když na pixelech mohli trochu přidat.

    • Corvus

      Děkujeme za informaci. Bez toho bych dnes neusnul!

  • Sakrblé, fakt som sa snažil, nevyzeralo to márne na začiatku.. chcel som si to užiť, keďže horory sú v poslednej dobe naozaj na ústupe (?)...  ale vobec ma to nechytilo... asi som už príliš fajnový :( 😠

    • Tanatonaut

      Nejsi 😉 Ta hra je opravdu dost divná. Já jí miuju, ale autorské duo se snažilo vyhrát cenu THE MOST EDGY GAME of the YEAR. A dělali pro to hodně.

  • Derp_1337

    O Signalis jsme se bavili v diskuzi o slevové akci na horory na Steamu. Jsem rád, že (se toho někdo chytl a) máme tady recenzi. Je to výborná hra.


    Jen škoda toho pekelného inventáře. Ale pokud tvůrci chystají nápravu, tak to je skvělá zpráva.

    • Sr_Lobo

      Dohrál jsem to zhruba do 3/4 a vetsinu caso me to bavilo i kdyz sem porad prebihal mezi bednou a novyma mistnosta a skoro vsem nepratelum sem se cilene vyhybal kvuli setreni munice.

      Bohuzel pak v jedne casti hry hraci neni k dispozici mapa a v okoli je halda nepratel, kteri se po casu zvednou (pokud je nespalite svetlicema). Tahle cast hry pro me bylo misto kdy sem to zabalil, protoze me opravdu nebavilo porad jenom resit inventar, bloudit a resit kolik si muzu vzit munice, jakyho typu, jestli se mi pak jeste neco vejde do inventare na cestu zpatky nez se zase nepratele zvednou ze zeme. Ano samozrejme, sem lama a mel bych git gud, ale tohle me dost zklamalo a diky tomu lze doporucit jenom hracum co tyhle herni prvky vyslovene uzivaji.

      • Derp_1337

        Já to ke konci vyřešil tak, že jsem si zapnul cheat na nekonečné množství terminutů (světlice) a spálil jsem všechny nepřátelé. A pak už to bylo celkem jednoduché pobíhání sem a tam pro předměty, když tě neotravovali z mrtvých vstávající nepřátelé.


        Ale určitě by bylo mnohem praktičtější, kdyby se zvětšil inventář a hráč mohl nést neomezené množství klíčových předmětů (klíče, karty, fotky hesel a řešení různých rébusů, atd.).

      • oukej, tak som rad ze som sa na to vyprdol na zaciatku.

    • Tanatonaut

      Jó no. 6 slotů je masakr. Narozdíl od RE titulů jsem tady neviděl onen přínos mít malý inventář. Jen to otravovalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit