Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stephano

    Ale jo, po sedmi letech je ideální čas na dalších 150 hodin. Tentokrát si Vyberu Yen. :) Jinak většinu questů jsem dělal dobrým nebo neutrálním způsobem. Jen zatím tápu, jestli mám použít  modifikace. :)

  • Next gen update a zadarmo. Tlieskam. Este existuje herne studio, ktore ma rado svoju komunitu.

    • Corvus

      Přesně :-)

    • On to žádný velký zázrak nebude tak zeeeee

      • Inquisitor

        Tak záleží co od toho kdo čeká. Vzhledem k tomu, že stávající grafika pořád drží, očekávám raytracing a nějaký to přeleštění. Taky je to "jenom" update zdarma a ne remaster. A vsadím boty, že dopadne mnohem líp, než jiná díla za plnou cenu:)

  • LessPh

    Odkladal jsem druhy pruchod presne na tuhle chvili.. nevim jestli budu prehravat zakladni kampan, jednou stacilo a skelige byla fakt hruza, ale chtel bych si projit obe rozsireni, ktery jsem jeste nehral..

  • Inquisitor

    No tak to konečně prvně dohraju. Před rokem jsem to přerušil a čekal na update:)

    • zanek.s

      Já úplně stejně. Zasekl jsem to loni na Skellige a od té doby čekám. Jen doufám v DLSS když už bude ray-tracing ať nejedu na 30 fps 

      • Derp_1337

        Skellige byl problém pro mnoho hráčů. V tom momentě byl nějaký pomalý obrat (pořád to samé v bledě modrém) a spoustu lidí to přestalo bavit.

        • zanek.s

          No já už ho mám také skoro hotový. Za mě tam bylo moc otravných otazníčků, hlavně v moři. A když mají být všechny vyzobané, tak už to byl celkem opruz. Plus z mého pohledu příliš strohá příroda, prostředí. Ale chápu že to byl záměr podoby drsného severu. 

      • Inquisitor

        Já těsně přes odjezdem:) Jinak DLSS je potvrzen, včetně nového DLSS 3.

        • zanek.s

          No krása. RTX 2080 je už na 4K poněkud dýchavičná   ;) 

  • KronosDeret

    Na stopování paprsků se vyloženě těším, W3 má stále nejhezčí dramatické změny počasí a když ta hra světla bude ještě vymazlenější, už to ani nebudu potřebovat hrát, jen to pustím a budu se kochat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit