Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S nemožným vkusem na seriálovou tvorbu zdejší redakce jsem se už smířil. Ale je mi záhadou, proč tu třeba není alespoň zmínka o SW Andor. Přitom by si to imho zasloužil, protože kvalitou a zpracováním je od těchto přihlouplých nesmyslů vzdálen na světelné roky. 

  • Jack1947

    Mrknu na to je to krátké, Zaklínače jsem viděl a docela bavil i když chvílema haproval ve druhé sérce. Zajímá mě jak moc se vzdálí od originálu 😃😉

  • Vypadá to jako Rings of Power. Hrozná blbost to bude.

  • Anon-ym

    Generické fantasy: Blood Origin

  • Jez3vec

    Uz jen to samotny provedeni vypada tak strasne “ciste a umele”, nechapu ze s takovym rozpoctem nedokazi vytvorit normalni atmosferu.

    A zbytek nema cenu komentovat.

  • Inquisitor

    No to bude zase majstrštyk:)

  • Veskoslav

    To bude sra*ka. Neskutečná:) Typická Netflixovina nového věku. 

  • Stephano

    Já pořád říkám, že původní seriál s Michalem Žebrowskim je skvělý. Jen houšť. :D Raději si půjdu zahrát Witcher Realms do CK III.  Nicméně na seriál kouknu, už jen ze zvědavosti. :)

    • Tanatonaut

      Děj byl sice podivně zpřeházený a popletený + casting a triky byly všelijaký, ale ta atmosféra, příroda a příjemná přízemnost seriál vykoply výš. Rád na to vzpomínám ( teda až na ten ohavný Kaer Morhen/lom/důl 😂 )

      • Stephano

        Tak to byla chuťovka no. :D Přitom i v Polsku je dost hradů. Musím si to zase pustit. Některé dialogy jsou lepší než z Netlixu. :)

        • KrPa

          dil Drak byl v polkskem serialu sakra dobre zpracovany, i ten samotny drak vypadal lip, jak za 20 let u netflixu

  • Tak ona je evidentně nesvazuje knižní předloha ani když točí film podle knihy. 2. Série je totálně mimo... 

  • zanek.s

    Chudák Sapkowski...

    • Anon-ym

      Sapkowskimu je to úplně jedno. Jediný důvod, proč hejtil Witcher sérii od CDProjectu, je protože prodal práva moc za levno a hry byly úspěšnější než kdokoliv čekal, ne kvůli nějakým kreativním rozporům. Tady zjevně dostal od Netflixů zlotých dost, takže je ticho po pěšině i když mu dílo masakrují.

      • Peca

        pak si dodatečně dohodl mimosoudní vyrovnání za raketu

    • Veskoslav

      Chudák? Ten propitý mužík může hlavně za to, že 1. a 2. série Netflixu dopadla jak dopadla...Těžký alkoholik, co se teď koupe v penězích od Netflixu. 

    • skaven

      chudak? ved predal prava. teraz sa vala v peniazoch a na fanbase s.e.r...


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit