Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum

    Seriály podle her: Kdy, kde a jak je sledovat

    Jednoduše: Nikdy, nikde a nijak

    • Derp_1337

      Nikdy? Proč tak negativní? Občas (velmi vyjímečně) to vyjde a seriál podle her je dobrý.

      Z hlavy mě napadá mě třeba Arcane, Halo a stará klasika Pokemon.


      PS: Musím se přiznat, že u Halo jsem přeskakoval většinu dějové linky s tou teenagerkou (obzvlášť celou 7. epizodu, která byla jenom o ní), takže na ten seriál mám mnohem pozitivnější vzpomínky než lidé, co se na to dívali. 😂

      Bez té otravné příběhové linky je to prostě celkem slušný seriál.

      • zx_spektrum

        Arcane není hraný, což je z mnoha ohledů zásadní rozdíl a byl pod kreativním dohledem tvůrců.

        Pokemon je mediální franšíza která se tady nemůže rovnat s ničím a manga a anime jsou v podstatě skoro od začátku a tedy říkat tomu seriál podle hry asi není úplně správně.

        Halo aka Master Cheeks je nehorázná srajda. Dal jsem tomu ze začátku šanci a prostor, že i přes nemastný a neslaný začátek by se z toho mohlo něco zajímavého vyvrbit, ale i bez té nány je to těžký podprůměr. 

        Moje prvotní tvrzení stále trvá. Nikdy, nikdy a nijak.


        • Derp_1337

          Každý má svůj vkus. Něco se líbí tomuhle, něco jiné tamtomu. IMDB o Halo říká 71% , což znamená, že většina lidstva to považuje za nadprůměr.


          Jinak mě ze seriálů motivovaných hrou mě ještě napadla Castlevania. Ale to už je artstylem doslova anime.

          • ravux

            Vetsina lidstva? :-O

            • Derp_1337

              Nadsázka?

          • zx_spektrum

            A na RottenTomatoes to má audience score 52 % a na MetaCritic 4.8 z 10. Na IMDb silně ohýbá rating skupina 45+, tedy demografie která s vysokou pravděpodobností ani nezná ty hry. Při bližším zkoumání rozpadu hlasování je to spíše průměr.

            Castlevania, opět, animované. Vzhledem k rozpočtům, očekáváním na publikum a celkově procesu jakým vzniká animovaný seriál je mnohem pravděpodobnější, že animovaný seriál bude dobrý. 

            Moje doporučení platí na tu vyšší ligu, tedy hrané věci.

  • Derp_1337

    "Witcher: Blood Origins - Má se jednat o extrémně volnou adaptaci zaklínačského univerza" aneb jak Netflix uvede "Completely Generic Fantasy: Blood Origins".

  • Fajn článek, díky.

    Tuší někdo něco o datu PC vydání The Last of Us? Ještě jsem nehrál a mít to časově zhruba sladěné s premiérou seriálu by bylo luxusní.

  • KrPa

    netflix zase bude plznit dalsi herni serie 😂

    • cNNk

      z deseti adaptaci se jedna povede a tak 5 bude zruseno po prvni sezone :D

    • To spíš Amazon zprzní Mass effect stejně jako LOTRa.😬

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit