Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    Prý exkluzivně hraji na Steamu 😂.

  • Mikit

    Valhalla mě moc nezajímá, to už se spíš pustím do Origins nebo Odyssey. Anno možná někdy, ale taky to není něco co by mě teď aktuálně lákalo. Ale asi dám šanci Roller Champions. Vím, že to není nic fantastického, ale pořád hledám něco co by zacelilo díru v mém srdci po Rocker League.  Od té doby co je k jejímu hraní potřeba epic účet, stále hledám něco co si zapnu na 15-20 minut, když zrovna nevím co hrát jiného nebo když mám omezený čas. Na to byla RL perfektní, takhle jsem v ní nasbíral přes 400 hodin... ach jo, mě ta hra tak chybí. ☹
    Každopádně RCh mě zatím neodrazuje na tolik, abych to nezkusil. Navíc myslím, že příchodem na Steam by mohla chytit druh dech. Takže jestli tam budou steam achievementy, určitě zkusím. Uvidíme, jinak budu asi doufat ještě v příchod poslední Trackmanie. V NF a Stadium jsem také utopil stovky hodin a dle recenzí tu poslední taky úplně nezbabrali. 

  • Marines

    Fujtajbl - " ...stabilní ekosystém hráčů v Ubisoft....

  • drasta

    Zrovna nedavnoi jsem po Annu pokukoval a zhrozil se kdyz jsem zjistil ze je jen na Epicu. Tak supr :D

    • LessPh

      Přesně můj případ, hraju exkluzivně na steamu, UBI lanuncher mi v přímé formě na PC nesmí. Jinak já nejen pokukoval, ale dokonce jsem nakonec sáhnul po Anno 1404, které jsem nakonec vzdal v poslední misi.. prostě mě nebavila a flustrovala.

      Na Anno 1800 se neskutečně těším.. je to jedna z her, u které jsem opravdu litoval toho, že jsem jí nekoupil v předobjednávce na Steamu, když byla možnost. Ale víte jak to je se zajícem v pytli? Naštěstí 1800 není ten případ.

    • Je i přímo na Ubi, který si nakonec budeš muset stáhnout a nainstalovat, tak jako tak.

  • Zrovna hry od Ubi nebo EA je na Steamu blbost kupovat, protože krom běžícího Steamu to stejně ještě spustí dalšího klienta. Tedy člověk si tím de facto kupuje horší službu. Kdyby si vystačili se Steamem, tak je to jiná, ale takhle moc nevidím smysl je takto kupovat.

    Jediný důvod proč to chtít na Steamu je asi Steam link, ale i to se dá obejít a přidat nainstalovanou hru na Steam jako non-steam a Steam link potom fungoval.

    • Derp_1337

      Tak jsou ještě 2 důvody, proč to lidi kupují na Steamu:

      - Lidi chcou mít hry v jedné knihovně. Ze Steamu to pak i většinou spustíš a nestaráš se o to, že na pozadí se ti spustí další klient (samozřejmě si člověk musí registrovat nějaký profil).

      - Přidáním do Steam knihovny člověk pak může lovit achievementy a různé další blbinky (odehraná doba, sbírání kartiček, atd.)

      • Do knihovny to dostaneš i bez nákupu na Steamu, navíc myslím, že GoG Galaxy to umí také nějak integrovat, ale nikdy jsem v tom neviděl smysl a přínos, když na GoGu jde většina hrát bez jakýchkoliv klientů a to mi přijde jako správná cesta.

        Kartičky a achievementy vs. další nebo žádný klient je celkem jasná volba.

        • LessPh

          Nemáš pravdu, je to přesně jak píše Derp.

          Já hraju exkluzivně na Steamu, je mi jedno že se pouští nějakej UBI launcher jako sekundární software na pozadí. Důležitý pro mě je mít Steam overlay, hru v knihovně a na oficiálním profilu, zdokumentovaný čas, screenshoty na cloudu a achievementy jsou jako bonus.

          Můj Steam profil je pro mě jako album z fotkama, kam často chodím a jen si listuju tituly, které jsem tam za 14 let dohrál, včetně časů, screenshotu, mých recenzí a dalších věcí, které mám rád - není to pro mě klient, ale perfektní platforma a hlavně upomínka mých herních zážitků.

          Hrát hru, která je mimo Steam pro mě není varianta, protože bych se ochuzoval o to co mám rád... a to je můj malý kousek svého herního světa, který po léta kompletuju...

  • Carnage666

    Teda to bych vůbec ale vůbec nečekal 😂 ten deal s Epigem musel být asi hodně výdělečný 🙂

  • KrPa

    od ubisoftu jsem nic nehral a ani me nic nelaka, ten jejich pristup si zaslouzi jen pohrdani

    • Tak tohle je krystalická lež

      • KrPa

        vazne?

  • ripper

    Pořád vyžaduje Ubisoftího klienta, i když je na Steamu...

    • Carnage666

      Vůbec nevadí, hlavně že je to ve Steam knihovně 😎

  • Kdysi jsem takto koupil Assassin's Creed II na Steamu, abych pak
    zjistil, že stejně musím mít Uplay, kam se hra přidá do knihovny taky.
    Ale naopak z Uplay nešla nainstalovat, že musím ze Steamu. Takže akorát v
    tom pak je bordel. Takže hry od Ubi jedině na tom jejich neustále
    přejmenovávanym blbinci. Naštěstí už jsem si žádnou hru po Odyssey od
    Ubi nekoupil, to mě nadobro vyléčilo. Naposledy jsem si zkusil Valhallu,
    když byla možnost to v září/říjnu vyzkoušet v rámci předplatného, které
    bylo na měsíc zdarma - a utvrdil se v tom, že žádnou další hru si od
    nich nekoupím, dokud si ji nevyzkouším (teď mě napadlo - Ubisoft, který
    před 15-10 lety nadával na pirátství, kudy chodil a pro PC vydával hry s
    půlročním zpožděním, ho tímto svým přístupem k ničení značek v
    posledních letech aktivně podporuje - zajímavé).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit