Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá hra. Ušetřil jsem, že jsem si ji nekoupil a jestli je to to nejlepší, ušetřil jsem i za Playstation.

  • iSpirit

    Asi bych doporučoval nějakou tu islandskou ságu přečíst. Nemůžeme po masách chtít, aby četli Eddu, ale zkuste od Tolkiena Legendu o Sigurdovi a Gudrún, to je poměrně přístupné. Snad někteří z vás pochopí krásu severské mytologie. Ano, je to poetické, zpěvné, oslavující, hrdinské.

    Tohle co předvádí tahle hra, je mnohem více podobné Marvel vizi než severské mytologii. Za mě tahle hra nereprezentuje severskou mytologii a její krásu. 

    Herně to nemá cenu ani komentovat, to je film, který tě občas pustí hrát, hlavně tedy otvírat bedny. 

    • J.V.Stalin

      Hele, nezdá se ti že to nějak moc prožíváš? 😀 Připomínáš mi trochu TheGGG, kterej zase nechyběl snad u žádné novinky u Last of Us 2, kde neustále vykládal co všechno je tam špatně, protože to říkal AngryJoe 😀

      Ale je zajímavé, když se tě někdo zeptá jaké teda skriptů prosté hry letos hraješ, tak zmizíš jak pára nad hrncem...

    • Veskoslav

      Bože to je blábol...i když co bych chtěl po DS fanatikovi, co to považuje za vrchol herního světa.

      • iSpirit

        tvoje argumenty jsou oslnující stejně jako tvoje mysl. 

        • Veskoslav

          Když napíšeš, že GOW je film, co tě občas pustí hrát, tak co ocekavas za reakci? Prostě ses blabolista. 

          • iSpirit

            Hele, Tomáši. Oba dobře víme, že nejsi nejlépe vybavený diskutér v Ostravě. Tvoje diskuzní schopnosti jsou omezené na někoho urazit či zesměšnit, jenže v rámci své neinteligence si neuvědomuješ, že urážíš jen sám a to opakovaně. Tvoje neinteligence navíc jde ruku v ruce s tvými znalostmi, věřím, že bys i chtěl diskutovat, ale tvůj rozhled je značně omezený, proto nejsi schopen s člověkem, který má znalosti, rozhled vést normální diskuzi, proto to dopadne stejně. Vždy to končí tvým ad hominem či něčím podobným, co ve slušné diskusi nemá co dělat. 

            Pokud chceš se mnou diskuzi, tak se pojďme pobavit o severských ságách, pojďme diskutovat, proč herní prvek v Sony hrách je čím dál více omezen, proč příběhy jsou v Sony hrách předávaný jen na omezenou naraci v rámci cutscén, proč Sony hry čím dále méně prezentují herní médium. Proč jsi pokrytec a TLOU2 hejtuješ a GoW oslavuješ, když je to pořád stejný koncept, jen s tím, že TLOU2 tě pustí mnohem více do hry  samotné. 

            "Když napíšeš, že GOW je film, co tě občas pustí hrát, tak co ocekavas za reakci? Prostě ses blabolista."

            Na tvůj příspěvek ti rád ukáži, jak se argumentuje v praxi:

            https://howlongtobeat.com/game/83146https://www.youtube.com/watch?v=T77URCcV1SA

            GoW: R trvá 24 hodin, z toho máš 15 hodin cutscén + chození, kde jen posloucháš dialogy. Pokud bys chtěl čistě jen cutscény, tak to je přes sedm hodin.

            Herní prvek je v GoW:R omezen na minimum bohužel, takhle to teď u Sony chodí.

  • Veskoslav

    Zatím 30 hodin. A jsem někde těsně za půlkou. A musím se nutit, abych to vypnul, protože si říkám ještě 15 minut a pak to už fakt vypnu. Tohle se mi už dlouho nestalo, aby mě něco tak chytlo a bavilo. A číst bestiar, básně, runy a poctivě si všechno dočíst. Jsem nadmíru spokojen a zároveň smutný, protože předpokládám že stejně jako předchozí díl, tak i tento nedostane žádné rozšíření. 

    • Byl jsem vážne překvapený poté, co Odin - přeměněný na Tyra zabil Broka

  • LessPh

    Zajimave a pritom takova blbost😂

    • Derp_1337

      Trololol

      • iSpirit

        tvoje sebereflexe je příkladná.

        • Derp_1337

          Haha

          Od tebe to je vtipné. Nejsi zrovna známý svou objektivitou. Pořád neustále dokola meleš to svoje a ignoruješ realitu.

      • LessPh

        Ty si tím tvým trololo :D :D se podívej dolů ty trololo :D

        • Derp_1337

          Hele, chcete to trochu sebereflexe. Jestli tě baví jenom nějaké hodně specifické hry, tak to je věc tvého subjektivního vkusu. Rozhodně není "košér" prohlašovat o všem, co tě zrovna nebaví, že to je "blbost".


          Obzvlášť tristní je prohlašovat o hře, že je blbost, když se ta samá hra líbí 80-90% hráčské populace. V takovém případě se buď jedná o velké selhání tvého úsudku a nebo se jedná o pouhý trolling.

          • LessPh

            Můj úsudek je ale vždycky správný.. já mám totiž vždycky pravdu, i v případech kdy ji nemám :D Tak přemýšlí vítězové :D

            Chápu, že masy 80 - 90% průměrné populace, neskutečně baví, tady zmiňovaný, Marvel. A stejně tak masa 80 - 90% hráčské populace baví "hry" jako GoW a SM. Za mě je to úplně na stejné úrovni, obojí blbost odpad.

            S rozhledem přichází porozumění.

            Ale jo, před 20ti lety bych byl z obou těhle her naprosto na větvi, takže chápu proč je takový povyk pro nic.

            • Derp_1337

              To není vůbec dobré srovnání. Ten tvuj rozhled a pozorumění má očividné nedostatky.

              Osobně považuji produkci od Marvelu za generickou scifi. Taková průměrná popcornová zábava na oddechnutí. Nic víc.

              A ostatní diváci se v tom Marvelu taky shodnou. Však poslední Marvelovka Thor: Láska jako Hrom má na CSFD nějakých 60%, IMDB 63%.

              Zatímco GoW: Ragnarok má od lidí 80-90% userscore. To je o pár řádů lepší hodnocení.

    • Veskoslav

      Směješ se vlastní blbosti? Povídej, přeháněj, co hraješ za kvalitku?

      • LessPh

        A co takovy Spiderman, taky pro tebe pecka, co?😂

        • Veskoslav

          Ano, užil jsem si ho. Opět se ptám, co ty hraješ za kvalitní hry? Pobav.

          • LessPh

            Ja to vedel, ze Spidey je tvoje dalsi srdcovka😂😂 Ja jsem si ho taky "uzil" asi 10 minut, pak okamzity refund😂 Ja hraju hry, ktery hraci GoW a Spidermana nemuzou znat, to by bylo jen plytvani moji i tvoji energie, kdybych ti rekl jaky opravdovy pecky jsou dostupny.. tak by ti to otevrelo oci a to vlastne nechces😂

            • Veskoslav

              Takže trapně jako malé děcko se vyhýbáš odpovědi....

              • LessPh

                Reakce na příspěvek:

                Joo a jeste s kulkama hrajeme Wildlands - ta hra je průměrná, ale v coopu to dostává naprosto jiný rozmět + samozřejmě sociální složka a spolupráce...

              • LessPh

                Reakce na příspěvek:

                Dobre kdyz chces sandbox strategie CK3, TWW3, Civka...

                Xplane na Vatsimu, vim, ze nevis co je Vatsim, tak zkus googlit, litam GA po Evrope.. ted mam teda rocni pauzu, ale od ledna full focus s XP12.

                Na decku jsem v posledni dobe dohral vynikajici Creaks, oba Ori dily, Steamworld Heist.. zacinam Hollow Knighta.. dlouhodobe chci zacit s Terrarii..

                Pak jeste sandboxove Session, u toho travim ted  hodne casu... A muzu rict, ze uz muj styl a skill je opravdu daleko, ale jeste desitky hodin zbyva nez se priblizim na uroven na jakou bych chtel...

                Jo a taky mam asi 30 hodin v Persone.. a je to trochu mainstream a bavi me to tak na pul, mozna ani dihravat nebudu..

                Hlavni rozdil je v tom ze GoW, Spiderman je jen o mackani tlacitek a sledovani prumerneho filmu.. libi se mi to "ne"prirovnani s Marvelem tady.. proste tyhle hry jsou taky herni Marvel pro masy, ale ve vysledku je to nalestena sracka.

                Ja preferuju u hrani dlouhodobe znalosti a zkusenosti ktery proste u treba XP nabiflujes kolem 200+ hodin, a pak zacinas rozumet zakladnim vecem a komunikaci. Pak  skill, treba Ori a HK je opravdu challenge, na hranici mych hracskych dovednosti. Z mainstreamu hodne obdivuji Souls, ac je nikdy hrat nebudu, tak je to hra o tobe a o tvych dovednostech.. Proste tyhle hry jako GoW a SM neumi, je to cira nuda.. verim, ze kdybych byl v teenage letech, tak jsem z toho vypleskly, ale nezlob se, je mi 37 a tyhle hry mi nemaji co dat...


    • MalyZeli

      Kvalitně napsaná hra která si svoji cestou zobrazuje norské bohy, a nenásleduje okoukané verze z Marvelu, ale více věrné předloze? Perfektní hudba, krásné světy a zábavný souboják? Dlouhá herní doba a slušná porce vybavení podle toho jakej styl boje někomu vyhovuje? Žádné mikrotransakce a podobné humusy? Blbost no. Ale tak někomu stačí platit každý rok za COD nebo podobné paskvily.

    • V dobe kedy komiksove filmy od Marvelu valcuju kina je zasadenie greckej a norskej mytologie doslova zlata bana.

      Ak si do toho priratas kvalitnu hudbu, animacie a Sony exkluzivitu tak naozaj nerozumiem tvojmu komentu.

      Ten koho bavil minuly diel bude spokojny. Snad nikto necakal open world alebo simulaciu boja so sekerou....

      Urcite to doprajem radsej Ragnaroku, nez Last of us 2, kde sa snazili silou mocou o "kontroverziu" nepodstatnych veci, ktorym robili marketing, lebo dnes su take veci "in".

    • Tak hodne lidi tahne fantasy, to mas tak vetsinu kdyz to vezmes. Hra pokud jsi hral 1 dil, je celkem poutava, celkem i zajmava. Jasne o vohrane tema ala Odin a tyto bohove. Jenze tahne to. Proti tomu, kdyby ti vydali i psycho horror, tak to lidi tolik netahne, nebot treba takovej zanr se nedrzi ocekavane linky a divak nebo hrac nedokaze s tim pracovat. Dalsi sorta se az toho boji. Proto z tohoto duvodu budes mit vzdy uspesnejsi fantasy pro masy a popcornove hrace :)

      • Veskoslav

        V čem je to ohrane? Kolik her pojednává o severské mytologii podle severské mytologie dle historických pramenů? (Samozřejmě i zde jsou různé odchylky). Prosím řekni mi, moc rád bych si je zahrál, protože ten svět je fascinující. 

        • Hellblade byl nudnej, ale pokud na to opravdu jste, tak do toho. 

          • Veskoslav

            Dohrano a je to už skoro 5 let stará hra. Takže čekám na ten zástup těch her, když je to ohrane téma:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit