Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uaxpk

    Nejdříve si to chci zahrát, abych si "nekazil" zážitek. Ale jako nevlastník PS ani TV jsem odkázán na PC. Nevíte někdo zda to vyjde ještě letos (Steam, MS store...)? 

  • Gulivera84

    Ale doufam, ze uvidime nejaky jejich podani pribehu, nechci potreti videt ten samej pribeh, jako klasicky LoA, Remastr, a Remake....a jeste jednou nam to prevypravy serial....?! Jako vetsinou sem proti, aby se vymyslelo neco novyho, ale tady mi to prijde, tak proflakly, to story...jako, treba, to neni serial pro nas, hrace....treba, to ma nalakat cerstvy kobližky....ale zrovna tady, mohl mit prostor novej pribeh, ze znamyho sveta, zvlast kdyz jim to vypraveni tak jde...ale jo, bude to dobry, jen  rikam, ze tu story zname vseci, tak snad to bude mit nejakej tah...

    • Derp_1337

      Mě nevadí, že se bude víceméně vyprávět podobný příběh jako ve hře. Je to teprve 1. řada. Ty další řady budou mít dostatek prostoru, aby vymyslely něco nového.

    • uher

      No nejlepší by bylo, kdyby jen využily ten svět a Joela a Ellie by do toho vůbec netáhali. 

      Nehráčům by to bylo jedno a fanoušci originálu by se dočkali rozšíření světa, kterej už znají.

    • spoock

      mám dojem, že tam mají být i nové postavy, osobně je taky krapet škoda, že ten příběh je stejný, šance by tu mohla být třeba u druhé sezóny, kdy by se teoreticky dala udělat výplň mezi jedničkou a dvojkou

    • Jo to je jediný čeho se bojím. Pokud to bude převyprávěnej ten stejnej příběh (což podle ukázek vypadá, že bude), tak pak asi raději než seriál si to zahraju znovu.

      • Podle mě to bude jako třeba walking dead. Drželi se předlohy a pak se ubrali vlastním směrem. Za mě by to tak bylo asi nejlepší.

  • Ono se to snad i povede (0_0)

    • Derp_1337

      Jo, vypadá to nadějně. Už dříve jsem do diskuze psal, že HBO má mnohem lepší zkušenosti s tvorbou seriálů než Netflix, takže šance jsou vysoké. 😇

  • JohnyTheZik

    To vypadá skvěle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit