Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Tak mám celkem špatnou novinku. Kromě špatného technického stavu The Callisto Protocol, ta hra ještě trpí jedním problémem a to je trochu neuspokojový konec. Ukázalo se, že vývojáři ze hry vytrhli ten plánovaný (kánonicky) skutečný konec a místo toho tam dali jenom nahrážku. A ten skutečný konec prodávají jako DLC (Season Pass) !!!!!!

    Jsem zásadně proti takovémuhle otravnému chování, kdy se ze hry vyrvou klíčové části a pak se prodávají navíc jako DLC.

  • Carnage666

    Zatím nějaký 4 hodiny a užívám si to. Jednou jsem musel restartovat protože se to začalo trhat (už po prvnim patchi).  Jediná věc co mi vadí je trochu combat, přijde mi že to původně chtěli nechat jen na melee combat a ke konci vývoje se rozhodli že tam dají střelný zbraně. Pak je docela otravný healing, zbytečně to trvá. Potom nefunguje manual save, je jedno kdy to uložíte stejně vás pak hry při loadingu hodí na místo kde hrala dává sama svůj checkpoint.  Ale jinak vizualně skvělý, gore parádní, příběh mě zatim baví, akorát teda sem četl že se to dá za 8h dohrát takže sem už v nejspíš v půlce 😐

    • redicius

      To save "funguje", máš tam přímo napsaný, že manual save tě hodí na poslední checkpoint. Asi snaha, aby lid necheatovali. Nicméně checkpointů je tam ve finále docela hodně takže je to vlastně jedno :)

    • Marcelskrc

      Agraelus to dohrál za dva večery

      • Carnage666

        A to mam vědět kdo to je? 😀

        • Inquisitor

          Týpek co hraje hry, pořád do toho krafe a lidi na to čumí:)

          • Jo toto jsem zahledl na YT, tak pokud se tim zivi ok. Pokud ne, tak je na pracaku a nema co delat. Pokud clovek i cestuje, resi i praci a ma dalsi zajmy tak fakt za 2 vecery hru nedohraje :D

    • Derp_1337

      Tak krátké to zase není. Dle serveru HowLongToBeat nejrychlejší dohrání bylo za cca 8hodin. Průměr je někde okolo 11hodin

      PS: Maximum je nějakých 18hod, ale to už musela být fakt pomalá lama 😂

      • Carnage666

        Tak u mě nakonec 10h no 😀 každopádně já si to užil.

        • mr.clayman

          Já hraju na nejvyšší obtížnost a průchod některýma pasážema si musím doslova zasloužit. Mně to bude nejspíš trvat i dýl. 😀

  • Asi počkám až bude ve slevě. I ten Unreal Engine 4 mě trochu děsí. :-( 

    Jj, počkám, až sleví. 

  • mr.clayman

    Jsem rád, že nakonec CP dopadl dobře, hlavně proto, že jsem si opět potvrdil, že se můžu spolehnout na svoji intuici a "gut feeling" (kupoval jsem v předobjednávce a první světové recenze mě poněkud znejistěly), ale taky proto, že jsme dostali důstojného duchovního pokračovatele Dead Space, který sice není dokonalý, ale je pořád dost dobrý a stojí za to strávit s ním čas.

    • Davies182

      Souhlas, mám to stejně 💪

    • Tak urcite..😁

    • Keep dreaming..

    • Tak on dopadl dobře na games.cz, celosvětově jsou recenze průměrné nebo lehce nadprůměrné a prodeje také nestojí za mnoho. Prostě další přehypovaná hovadina.

  • Thanquol

    Pouze procházím po dohrání okolo a napadlo mě, že se podívám, zda Games bude hodnotit tak, jako bych hodnotil já a prostě zase ne. 

    Ta hra je 10z10 pro všechny, co umí hodnotit, což podle mě není takovej ten ukřivděnej způsob, jak se poslední delší dobu většinou hodnotí na Games. Přišli jste podle mě o srdíčko a přesunuli jste se někam mezi wanabe herní inženýry, což je smutné. Takovej web pro ukřivděný mi příjde. 

    Možná se může zdát, že soudím jakoby zbrkle, ale spíš osobně věřím, že má kritika jde s láskou od srdce. Mrzí mě to, protože si nemyslím, že to je něco, co se dá lehce profesionálně spravit a samozřejmě to po vás ani nechci, protože nemohu mluvit za čtenáře, ale mluvím pouze za sebe a příjde mi, že můj přítel je nenávratně pryč. Metaforicky řečeno. 

    • Derp_1337

      "Ta hra je XYZ pro všechny, co umí hodnotit"

      Sorry, ale tyhle řeči nejdou brát vážně.

      Lidé s trochou sebereflexe si uvědomují, že ne všichni lidé musí mít úplně stejný názor. Jak se říká: sto lidí, sto chutí.

      No a jenom lidé bez špetky sebereflexe a s neskutečnou arogancí budou prohlašovat, že jenom ten jejich názor je správný a všichni ostatní se pletou.

    • twicer

      Oje, tady se zase vylil lavor tekutin z indiána. Sebereflexe asi nebude tvou nejsilnější stránkou, viď.

      Ale je dobře, že tě to baví. Když to je z 10/10, tak si to můžeš fouknout rovnou ještě jednou.

    • Marcelskrc

      Není bohužel. 10/10 bych dal ve své době Dead Space 1, ale ne Calistu co má poloviční obsah.

    • He? Vždyť prohlášením, že "ta hra je 10/10 pro všechny, co umí hodnotit" úplně shazuješ svůj, jinak slušný srozumitelný a pochopitelný, názor.

      Přijde mi, že je to hrozně arogantní prohlášení a z mého pohledu, jsi se tím sám povýšil mezi wannabe herní inženýry a kritiky. 

      Vždyť každý máme "své" 10/10 hry, ale nemůžeš přece tvrdit, že tvůj názor je ten správný, a ostatní neumějí hodnotit.. - kor recenzentovi, který za sebou má spoustu textu. Nesouhlasit, a říkat, že ten druhý je de*il, je prostě rozdíl..

      Já mám 10/10 hry pravděpodobně úplně jiné, než ty.. Takže neumím hodnotit?

      Rád si přečtu tvoji recenzi..

      • unicz

        Jestli máte každý 10/10 u jiné hry, tak min. jeden z vás neumí hodnotit a zaměňuje hodnocení za své priority.

        • Derp_1337

          Ono to není tak jednoduché. Problém je v tom, že absolutní většina lidi neumí "správně" hodnotit. Perfektní objektivita totiž není reálná. Do hodnocení se vždycky promítne aspoň trochu autorových názorů a zkušeností.

          Rozdíl je v tom, že ti lepší a zkušenější pisatelé si ten problém uvědomují a snaží se jeho dopad minimalizovat.

          No a ti horší diskutéři (absolutní amatéři) si ten problém vůbec neuvědomují a budou svůj názor vydávat za absolutní pravdu a nebudou chtít akceptovat fakt, že jejich názor není nějaká svatá pravda a jiní lidé můžou dojít k jiným závěrům.

          • Luk83

            Nechci tady být za moudroprda, ale recenze je, už jenom z podstaty shrnutím nějakého díla a přidáním osobních postřehů a dalších věcí. Takže už jenom proto nemůže být objektivní, stejně jako žádné jiné hodnocení. Nic takového jako objektivní hodnocení totiž neexistuje. Vždycky tam budou nějaké sympatie, různé požadavky a další věci, dle daného autora.

            • Derp_1337

              Jo, přesně.

              Většina lidí si to uvědomuje. Akurát se tu vždycky objeví nějaký jelimán, který to nechápe a prohlásí "jediné správné hodnocení je mé hodnocení a vy ostatní se pletete".

          • Marcelskrc

            To je jak se sportem. Co je na minuty a metry, branky, koše to neokecáš. Jak jde o hodnocení poroty na body stojí to vždy za bačkoru. A tak je to i s hodnocením her.

            • Derp_1337

              Jo, to je pravda.

          • tomekbobek

            Velice hezky řečeno.

      • Někdy bych chtěl mít sebevědomí tehle lidi... nebo radši ne...

    • Nebreč

    • x_ander

      No vzhledem k tomu, že na většině webů to dostava kolem 70%, tak zdejší hodnoceni je ještě dost smířilivé. 

  • Gulivera84

    Zas nekde rikaly ze ta telekineze je game changer, ale to je proste podle me  to, jak a kdo to hraje...

  • Deywik

    krasna recenze dpc

  • Na Indianu by Pavlovi  vysvětlili, že tomu nerozumí a že tohle je nejdokonalejší hra na světě

  • Marcelskrc

    Hodnocení na PS5 sedí. Pc verze prostě není doladěná a za ty prachy nestojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit