Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    NFT je stohlavá hydra, ale každá useknutá hlava se počítá...

  • Kabutops

    AAA studia nejsou schopna vydat dlouho očekávané tituly v AAA kvalitě a jedná se v podstatě o bety za plné ceny, že se nepoučí :D

    • Derp_1337

      Jak napsal qwe5 níže: Dělají to, protože navzdory veškeré kritice na tom vydělávají. Tak dlouho dokud to "lůza" kupuje, tak dlouho to budou opakovat.

    • Proč by něco měnili, když to z jejich pohledu funguje.

  • Embracer Group se zdá být docela dobře řízená firma, akvizíruje samé zajímavé hry/značky. Možná by stálo za to nakoupit akcie, nejspíš někdy v průběhu roku 2023, až bude trh na minimu

    • Kabutops

      toť otázka, jak se projeví akvizice firem a obří nákup LOTR práv na financích a jejich výkazech, ale zas mají dohromady v plánu vydat +100 herv následujících letech.
      Uvidí se jestli klesne nebo ne, momentální minumum bylo 3,7x Eur za akcii...

  • Paulika

    Za mě určitě Steamdeck. U mě se osvědčil. Nahrál jsem na něm za 2 měsíce, co ho mám,  stejný počet hodin, co za celý rok na ntb. Můžu ho vzít kamkoliv, nemusím tahat ntb, je dost výkonný. Vezmu do ruky a hraju hned, kde jsem posledně skončil - žádné zdlouhavé loadování. Díky němu jsem dohrál aaa tituly, který bych na PC už časově a z pohodlnosti nedával. Takhle vezmu do postele,  hodinku před spaním,  chvilku ráno, po obědě a hned dám za den 3 -4 hoďky hraní.

    • LessPh

      Vidim to podobne, mel jsem dva Decky..uz nemam ani jeden😅😅 Hral jsem jen v posteli pred spanim a jen v lete, ale se zimou jsem se presunul k PC a zacal hrat na nem strategie. Takze v poradi druhy Deck lezel ladem az jsem ho nakonec prodal. V mem zivote uz neni misto pro dve herni zarizeni..radsi si vezmu do postele knizku. Pro lidi co hodne cestuji nebo jen nechteji sedet u PC je to ultimatni vec a perfektni kus HW... 

      Kdyz jsem obdrzel svuj prvni Deck, ktery jsem vyhodne preprodal, tak jsem se citil jako maly kluk na Vanoce..takovy pocit jsem nezazil uz tak 25 let..

      Jinak si nemyslim, ze Deck je vhodny na AAA tituly, protoze 30FPS, nizky detaily a celkove si to clovek uzije proste vic na velky obrazovce v plne parade..

      Deck je perfektni na jednodusi a mensi hry, ja na tom dojel Creaks, oba Ori dily, Steamworld Heist a Dig, A Short Hike a mnoho dalsich, vetsinou 2D hry.. na to je to idealni...

      Deck mi bude chybet😔😀

    • Gulivera84

      Naprostej, souhlas, tak, jak sem byl odvarenej z Switche, tak Steamdeck me dostal uplne, dat si Oblivionek nebo Falout NV,  v postely, pred spanim.....plus tech moznosti nastaveni, vseho moznyho i nemoznyho( miluju se vnecem vrtat, nastavovat, pretahovat, restartovat) a ty genialni track pady, pouzivam od starejch Faloutu, namodovanejch, s prekladama ....po emulatory, novejsi hry, ktery mi utekly(ruzny mody, preklady atd.....) Opravdu, spokojenej zakaznik, napred sem vahal, po roce cekani, naco kdyz mam Switch, ale nelituji, ja sem nadsenej....

      • vonTossis

        Ty by sis měl v "postely" spíš dát jazykovou příručku.  

    • Souhlasím. Mám ho teď nově a je celkem vytížený. Hlavně při cestách autobusem. Navíc si na něm s chutí zahraju i takové hry, se kterými by se mi nechtělo sedět u počítače. Uvidím, jak se mi povede zredukovat knihovna nedohraných her,

      Přidám jen postřeh ke Steam machines a Steam Controlleru. Sice to nebyly úspěšné produkty, ale poskytly základy a spoustu zpětné vazby konstruktérů a uživatelů, aby Steam Deck vyšel v tak dobrém (i když ne dokonalém) stavu, v jakém vyšel. Jsem zvědavý, jestli vydají druhou verzi Steam Controlleru. S Deckem připojeným k televizi by to nebylo od věci. Ale dá se použít i jiný ovladač, takže to nechybí až tak moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit