Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já prostě chci tam aspoň coop tvl, vždyť ten svět uplně řve, že to chcete hrát s kámošema, všichni to od toho chtějí, ale voni nééé, uděláme radši další singleplayer díl Harryho Pottera bez Harryho Pottera. jako fakt ot vypadá nádherně a o to víc nechápu ten chybějící mulťák.  Quidditch, chodit spolu na hodiny, do lesa, hádanky ve stylu quadraxu pro dva..prostě všecko. Ale ne, další single co za dva tejdny projdu a umře. kdyby to mělo mulťák má to životnost roky, lidi by si i připlatili za kdovíco, ale takle? kolikrát to budete hrát? já jednou.

  • Stormangels

    Switch nezvládá už ani Pokemony.

    • 0011

      To ale jaksi není chyba Switche, ale Gamefreak, běží tam mnohem graficky náročnější hry mnohem líp, namátkou Xenoblade chronicles 3 nebo Alien Isolation.

  • Necekal jsem, že ta hra bude vypadat takhle dobře. Je to nabušené herními mechanikami, tak teď jen jak budou vyladěné.

  • MalyZeli

    To nakonec vypada jako slusna sranda.

    • Je fakt že marketing tu na mě funguje úplně přesně opačně jak u Forspoken. Zatímco Forspoken mi kdysi přišlo super, tak čím víc toho ukazují, tím nudnější mi to připadá. U Hogwards mi první ukázka přišla jako katastrofa. Ale čím víc se toho před vydáním ukazuje, tím to vypadá líp.

      • Jevo83

        Forspoken bude genericka plytka blbost s uplne statickym svetom.... to je hra co by mala uspech tak v r. 2010

        • Právě přesto tohle od toho víc a víc čekám :-/

        • Asi takove mam pocity z dema. Soubojak a magic parkour me bavil, ale ten svet je opravdu hodne plytky...

      • MalyZeli

        Přesně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit