Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem se zaradoval, že měl konečně někdo odvahu se opřít do současné vlny anime adaptací, ale bohužel :). Nevadí mi, že je Cyberpunk anime, ale anime může být i inteligentní, soudržné, nenapadá mě lepší výraz než realistické. V rámci daného universa. Ne že v jednu chvíli kulky najednou nefungujou, protože je zrovna hrdina over 9000. Prvních pár dílů bylo fajn, konec strašně slabej a zjevnej.

    Naposled jsem se dokopal k Dragon Age - Absolution - víceméně třeba jako Witcher anime film. Samo o sobě celkem fajn fantasy, ale opravdu je k tomu nutná berlička existujícího universa, když s ním nechci vlastně pracovat? O Tevinteru jsme sice ve hrách mnoho slyšeli, ale nikdy moc neviděli. Kromě obligátního člověk-elf-trpaslík (+- barvy a pohlaví), tu máme akorát Quinarijku, taková výraznější stopa daného světa, o které je ale radši rovnou řečeno, že je rebelka, takže mi chováním rasu ze hry také příliš nepřipomíná. Celé to spíš působilo jako trailer na další hru, která tomu možná dá smysl.

  • Derp_1337

    Ty "divákohodiny", o kterých se v článku hovoří, jsou jenom záležitost Netflixu. Podle mě tím skutečně nic nemeří, ale je to spíš takový marketingový blábol, kterým oblbujou akcionáře a veřejnost. 😇

  • Hidden

    Jenom k titulku clanku - kdyz uz se text uvodi vetou "Riti se na nas hromada novych serialu...", nebylo by od veci se te "hromade" novych serialu, co se na nas riti take v clanku povenovat. Fallout, Mass effect, System shock a dalsi by snad za zminku i staly, ne? ;)

  • Kromě toho, že nestíhám sledovat ani filmy, tak se nedívám na seriály,
    až na naprosté výjimky, které mě musí zaujmout tématem, právě proto, že
    jde většinou o natahování a nesmyslné nakrucování scénáře tak, aby se
    vyplnil předem stanovený čas (geniální příklad bylo Walking Dead, které
    jsem přestal sledovat ve chvíli, kdy se na scéně objevil Negan, protože
    scénář ztratil veškerou logiku a relativní uvěřitelnost světa). Naprosto
    nechápu lidi okolo mého věku (30), kteří stíhají (a ještě je to baví)
    sledovat 10+ seriálů současně. Nechápal jsem to v 15, kdy jsem měl
    objektivně mraky volného času, nechápu to do teď. Moc jsem toho neviděl,
    ale velká část, co jsem viděl, byla z produkce HBO (Bratrstvo
    neohrožených, Pacifik, Hra o trůny, Černobyl). Když jsem viděl něco z
    Netflixu (filmy, jediný jejich seriál byl právě Zaklínač), tak i věci s
    hodnocením 60+ mě málokdy zaujaly a většinou jsme si doma po shlédnutí
    řekli, že jsme mohli raději dělat něco jiného. I proto mě posledních 5
    let nebaví sledovat, co je za nové filmy - doslova se rojí, Netflix a
    spol zaplavují trh kvantitou a jejich kvalita je mizerná. Než se mezi
    "právě vyšlo" propracuji k 4-5 slušným filmům, což nám na měsíc stačí,
    prolistuju několik stran balastu. Připadám si jak zlatokop, drtivá
    většina je jen bordel. Vesměs jsem tak začal sledovat jen filmy, co jsou
    na csfd s červeným hodnocením a to není žádná výhra ani pro mě (dříve
    jsem viděl i spoustu filmů s hodnocením kolem 50+, co mě zaujaly tématem
    nebo jako odpočinkovku pro vypnutí) ani pro filmová studia - jinak
    slušné filmy se ztratí, protože přeci jen lidé jinak hodnotí "klasické
    velké" filmy, za které zaplatili, než patlaninu z Netflixu, za kterou
    nezaplatili prakticky nic. Obě mají hodnocení 50-60, ale reálně u filmů
    ze streamovacích služeb je to hodnocení cca děleno 1,5 - 2 (čest
    výjimkám). Upřímně mě sledovat filmy právě kvůli tomu baví obecně čím
    dál tím méně. Filmům se díky streamování stalo něco podobného jako hrám
    před cca 10 lety, když Steam zařadil i všemožné indie pixel junk free to
    cokoliv kopie kopií z kopií, kdy 90% obsahu nestojí ani za kliknutí.

    • Derp_1337

      "nestíhám sledovat filmy, tak se nedívám na seriály"

      Myslím, že ty nebudeš cílovka televizní a streamovacích společností.


      "Než se mezi "právě vyšlo" propracuji k 4-5 slušným filmům, což nám na měsíc stačí, prolistuju několik stran balastu. Připadám si jak zlatokop, drtivá většina je jen bordel."

      To je jenom iluze. Ono i před úsvitem streamovacích služeb vycházely hromady balastu. Ale ten balast byl mnohem hůř dostupný a tak se většinou vyfiltroval než se dostal k různým lidem. Teď je to všechno na dosah ruky - jedno kliknutí a máš to na úvodní stránce - a tak vzniká iluze, že toho balastu je hodně.

    • Jinak něco, co s článkem nesouvisí - pokud chcete, aby někdo platil za vypnutí reklamy, možná by bylo fajn ho po zaplacení přestat bonzovat asi tak bambilionům sledovacích webů třetích stran. Čím vším jsou promořené weby tiscali snad nemá konkurenci. Samozřejmě vše blokuji a ani cookies notifikace, která ve vašem případě trvá odklikat cca 2 minuty (!) s oprávněným zájmem pochybných společností celého světa (to je taková sr.čka na uživatele, že z toho je na blití), mě nerozhází, pač se mi standardně neukazuje. Bohužel pro přispění do diskuze musím některé tyto sledovače zapnout "z bezpečnostních důvodů"...

  • No třeba seriál Halo se mi líbil.

    • Kdyby se to pořádně prostříhalo, tak by z toho mohl být solidní béčkovy (céčkový) film, nad kterým by snad ani znalci předlohy (nějak mě minula) moc neprskali :).

    • TheGGG
      tak právo na to máš, za mě to byl odpad...
    • Derp_1337

      Jo, když si člověk odmyslí tu dějovou linku s tou teenagerskou rebelkou, tak Halo bylo velmi dobré. Já třeba úplně přeskočil 6. epizodu, která se věnovala jenom té dívce a jsem za to rád. 🙂

    • MalyZeli

      🤮🤮 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit