Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret

    Se všema argumentama souhlasím, ale zahraju si to, chci vidět kolik propagandy tam nacpou, zajímá mě používání narativů ve hrách pro "změnu úhlu pohledu". Autorům zaplatím po válce. Když bude komu.

  • ripper

    Díky, Šárko, se obsáhlé sepsání argumentů. Vidím to úplně stejně, ale je super, když tomu někdo dá hlavu a patu a poskytne související informace. Ruskou válečnou mašinérii v žádném případě financovat nehodlám.

    Raději si lidi kupte Stalkera 2 za plnou cenu, až vyjde (snad)...

  • Jakožto dětský pamětník rusáckého vojenského ksindlu v naších ulicích mám jasno odjakživa. Rusáci jsou pro nás smrtelným nebezpečím a těch 30 let po pádu SSSR bylo jen ticho před bouří. Nezbývá než doufat, že ty hrůzy k nám nedorazí a aktivně proti nim bojovat jak se v současné situaci dá.

    V takové situaci si hrát na SSSR mě osobně přijde jako chucpe.

  • Carnage666

    Stále se na hru těšim.

  • celoush

    Amen

  • Díky, z mých wishlistů už hra také zmizela.

  • Díky za tenhle článek. Cítím to úplně stejně a nemyslím si, že by tuhle konkrétní hru s narativem, který chce představit, s kampaní, která ji provází, měla média vnímat prostě jako hru - v takovém světě už nežijeme, pravděpodobně dlouho žít nebudeme. Peníze a politika jdou vždy ruku v ruce a ruská politika je v tuto chvíli vraždění civilistů, útoky na kritickou infrastrukturu a válečné zločiny. Věřím a doufám, že alespoň podobně to vnímá i zbytek redakce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit