Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suicidedanny

    Je to hra jako žádná jiná a pokud tomu jednou propadnes, už tě nepustí. Hlava, oči 😀

  • Corejec

    To se to vydávají Rusům hry, když jim na hlavu nepadají bomby jako jejich kolegům z Ukrajiny. 🙄

    • Pokud si dobře vzpomínám, tak měli hlavní vývojové studio v Kyjevě, takže z tohohle bych je moc neobviňoval. Každopádně strašně se mi líbí, jak všichni brečí jak je to nepřístupná hra, pritom skoro každý půl rok je Wipe, kde se přidá nový obsah a resetuje postup,  takže všichni začínají od 0. Ano hra je to určitě náročná, proto patří do serie Hardcore her ale to je jako by jste u DarkSouls brečeli, že je náročné. K té hře to prostě patří,  navíc není zde problém, si projít mapy v offline módu, najit si kde je jaký extrakt a jak efektivně střílet, a když si dáte takhle pár offline raidů s těžkými boty, pak pár her za scava ať pochopíte jak hrají hráči, tak se to hraje celkem v pohodě. Každý si najde mapu co mu vyhovuje a jede co umí. Ano sem tam narazíte na nějakého hráče (krysu) co kempí u exitu v křoví a čeká, až zpomalíte kvůli energii  aby vám prohnal kulku z mosina hlavou ale je fakt, že když se naučíte jak to hrát, aby vam to vyhovovalo, tak budete mít úspěšnost 70% celkem v pohodě. Já mám třeba většinou problém s tím kam si ukládat věci ve stashce, než že bych neměl na výbavu 😅 a i když se do hry člověk připojí x týdnu po wipu stejně má stále šanci jak získat kvalitní equip když ví jak, ať už lovem raiderů nebo zaběhlých Useců na základně u Majáku. Akorát to chce trochu tréninku a hlavně znalost map a dobré uši. Za mě excelentní hra

    • Ta hra je v EA dávno před tím, než RuSS vlítnul na Ukrajinu.

      I když už tam vlítrli tehdá v roce 2014, EfT tu máme od roku 2016.

    • Suicidedanny

      Je ti jasné že vývojáři tu válku nezačali? Takových jako ty se hned po začátku invaze vyrojilo tisíce. Nebudu hrát hru, protože je ruská, absurdní postoj....

      • Carnage666

        Dokonce tu o tom na games vyšel článek, že jako někteří nebudou hrát Atomic Heart protože vývojáři odmítli komentovat válku. 😂

      • Říká se tomu morální hodnoty, které ty očividně postrádáš. 

      • honcka

        To je jedno, jestli začali, nebo nezačali, nákupem prostě nasypete peníze do ruské ekonomiky

        • Suicidedanny

          Battlestate games má sídlo v Británii a při koupi hry přes oficiální web platíš také jejích taxy, takže do ruské ekonomiky jde nula. A to i přes fakt, že vývojářské studio je v st. Petěrburku. Takže můžeš být klidný.

          • honcka

            Pokud peníze v UK zůstanou, tak máš  pravdu, pokud je pak přesunou do Ruska, tak se pumpuje do ruské ekonomiky tolik peněz kolik přesunou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit