Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beep_Beep_I_am_Jeep

    Je na nové generaci konzolí 60fps mode nebo pořád ne?

    • Pořád ne. 

  • KronosDeret

    Kdyby to aspoň nebyla taková staromilecká nuda. Krásný lesy, nic moc
    příběh, rozhrkaný engine, to že tam Vávra musel nacpat svůj blbej
    ksicht, docela zajímavý mise. Taky to že tě příběh nutí neustále spěchat
    ale když neděláš vedlejší grind, nepřemůžeš Prcka v ty nelogicky bitce
    1v1. Respektuju práci vývojářů, ale hra to moc dobrá není. Byla by to
    lepší vzdělávací historická Adventura. Klidě za Evropský dotace.

    • BohumilCisar

      Až na pár detailů sohlasím. V KCD jsem sice strávil cca 100h a dohrál ho jedenapůlkrát a několikrát se k němu zkoušel vracet, ale vždycky mě odradí ta totální zdlouhavost. Když si sesumíruju, co vše jsem za těch 100h ve hře dělal, tak mi vychází, že nejvíce času jsem strávil péčí o postavu (spánek, strava, péče o výbavu, umývání atd.), ne protože by mě to bavilo, ale protože pokud má vše fungovat v pořádku, tak je to nutnost a to je podle mě úplně špatně. Nějaký vzdělávací režim jako má Assassins Creed by se mi ve hře určitě taky líbil a nejspíš by mě to bavilo i víc než hra samotná. Jinak kromě zdlouhavosti mě nejvíce vadí velmi špatná technická stránka a optimalizace. 

    • matejhanc

      Chtěl bych vyjádřit svůj názor tvrzením, že pišete nesmysly.

    • Inquisitor

      Co myslíš tím staromilecká nuda? Co by tam mělo být?

      • KronosDeret

        Staromilecká je hlavně díky Klímovi, ten old school RPG nedokáže opustit a tu hru to absolutně dusí. Sejvy, slepé lučištnictví, absurdně rychlé zasírání a ničení zbroje s herníma postihama, přeplácaný RPG mechaniky..

        Nuda protože tam všechno...... strašně..... dlouho.... trvá. Cestování, mise se slepičkou a kohoutem, učení, trénink, trhání bylin, alchymie, svlékání a oblékání u postele, obchod, smlouvání. Všechno. Hodiny a hodiny vaty. To že je příběh horší odvar Vondruškovy historické detektivky. Zív.

    • Proky

      Nedělal jsem vedlejšáky a prcka jsem zvládl 

  • Tahle hra mě vždy lákala už kvůli historii, ale nikdy jsem si ji nekoupil ani za babku kvůli kombat systému a celkovému rozhraní, které je hrůza a myslím že to nezmění ani dabing 

    • matejhanc

      Souboják je boží. Čus.

      • Jeden z nejhorších.

        • matejhanc

          Nikolivěk.

  • Na dvojce se dělá. Info od grafika kterého osobně znám :)

    • Carnage666

      Tak doufám že to dělají aspoň na Unreal Enginu a ne zase v Cryenginu. Teď sem to zase nainstaloval kvůli dabingu na novym PC a stejně to neudrží stabilní FPS na vysoké a ultra... 5 let stará hra.

    • Nevim, asi jiny gang, ale tady odkud sem ja kdyz si kamaradi reknou ze se neco dela, nejdeme to okamzite roztroubit verejne na internetu.

      Sory, jen mi to principielne trosicku vadi, protoze mam pocit jestli si s kamaradem trochu nevy... no, ty vis co.

      • To už práce na VC3 je větší tajemství než tohle.

        • Jo, podle veskere investigativni novinariny co sem kde videl a chladne logiky na tom makaj az se z nich kouri, ale vychloubat se ze mi nekdo primo rekl ze se na tom dela je hezka podpasovka.

          Vyvoj her je protkany milionem NDA, a ted muzou zjistit ze jim nekdo keca, a nekoho to muze dostat do prusvihu.

          Mam v tomhle byznysu jednoho znameho v zahranici, a s tim mame domluvu ze mi o vsem rika az kdyz mu to dovoli NDA.

          • Derp_1337

            Hele, zase to neber až tak moc vážně. Když už je něco prakticky známo ve veřejnosti, tak se to NDA zase až tak moc vážně nebere. Samozřejmě vývojář nesmí prozradit žádné detaily, ale jestli na tom dělá nebo ne, už prostě tajemství není.

            • No, kdyz myslis... Ve Warhorse nikoho neznam a stejne mi slo spis o princip nez konkretni priklad, tak to nebudu uz nijak vic hrotit.

              Byla by docela blbost kdyby se to takhle nekomu dodelalo kdyz je KCD2 spis verejne tajemstvi.

          • zase na druhou stranu je to trochu ze soudku jedna paní povídala

  • potvrzuji uz i na steamu je dabing v cestine

  • bodmrazu

    5 let a po druhem dilu ani slychu. To si nekdo dava nacas ;-) jasne delali par DLC ale jako uz by se mohli k necemu dokopat.

    • kotty

      Taky bych čekal, že to bude dřív, když už mají naprogramovane mechaniky a spoustu assetů. Alespoň nějaké oznámení, by bylo fajn. Ale na druhou stranu vývoj 5 let u open-world RPG není až tak zvláštní, stačí se podívat na TES VI.

      • Podle všeho přešli na UE5.

    • Jo no. Člověk vždy zavzpomíná, jak se Vávra rozčiloval, že nemůže najít vydavatele, protože prý nikdo nechce hru draků. Přitom akorát všichni z branže věděli, že jim maže med kolem úst, když jim sliboval 3x větší hru, za poloviční čas a mnohem menší peníze, než stála jen ta první třetinka.

      • KronosDeret

        ježišmarjá děkuju, perfektní. a pak ještě ty výmluvy že tam nemá černochy. prd a dudy.

        • Asi vůbec nechápu, co jsi se snažil říct.

    • redicius

      teď nevím, neprodali tu značku? nebo celý studio? (ano, to je otázka, fakt už přesně nevím :D )

      • Prodali celé Warhorse do Plaiton (dříve Koch Media). Celkově to patří pod Embracer Group. Vávra i Klíma jsou pořád ve vedení. Mohlo to dopadnout hůř.

        • zanek.s

          a na dvojce se na 99% dělá (co by také dělali jiného když jednička neměla konec  😉  Jen už bych také očekával oficiální oznámení...

          • risa2000

            Warhorse dělá momentálně na ponorkovém simulátoru. Říkal to Modrák v podcastu s Viktorem Bocanem a Viktor to nerozporoval :).

            • to tam právě opakovaně opakuje Viktor, takže Modrák to po něm jen opakuje

            • Z jake doby? Ww2? 

          • Podle té doby vývoje čekám, že dvojka bude o dost větší, s nějakým velkým městem (Kutná hora? Praha?)

            A taky čekám, že zkrátí dobu mezi oznámením a vydáním.

            • zanek.s

              Praha spíš ne. Kutná Hora, Trosky...  Oznámení jsem čekal včera k výročí   ☹

              • kotty

                Reakce na příspěvek:

                Kutná Hora to bude dost pravděpodobně, alespoň podle konce první hry. Navíc i z historického hlediska by to dávalo smysl. Trosky asi ne, ty jsou od Kutné Hory dost daleko (jiný kraj). Leda by tam bylo více "malých" lokací, jako to bylo např. ve Witcherovi 3.

                • zanek.s

                  Reakce na příspěvek:

                  No já o těch Troskách něco někde četl, ale už nevím jak to bylo "oficiální" a je to už dlouho. Ale mluvilo se o tom, tak mi to utkvělo v paměti. Že tam mají být Trosky kdy ještě nebyli trosky...

              • Reakce na příspěvek:

                Možná by to mohli  oznámit na tom koncertě v O2 aréně.

  • Gulivera84

    To je skoda ze ty konzole asi neklapnou, opravdu, skoda, stejne i japonsku to asi hraji vic na konzolich nez na PC....jako nevim, ale prijdemi ze tam so ty konzole spis na koni

  • Navíc momentálně na GoGu s velmi příjemnou slevou. I když tam ten český dabing zatím není uvedený, tak možná chvilku potrvá, než ho tam naládují.

    • Stephano

      Prý už tam je, stačí zadat instalaci českou a potom jen přepnout jazyk v menu. :) I když jsem celou hru dohrál, asi si jí ještě jednou zopakuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit