Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matej.lesko.1

    Držte sa! 

  • Môj otec zvykne hovoriť lúčime sa s tebou, aby sme sa mohli znova stretnúť. 

    Milá Betka.

    Vždy som si myslela, že jednou z kľúčových úloh v práci je schopnosť vedieť inšpirovať ostatných. Obzvlášť, keď mal človek na starosti aj bližší kontakt s kolegovcami a spolupracovníkmi. Inšpirovať napríklad nadšením z práce...... 

    Avšak do práce chodíte každý pracovný deň. Niekedy vám to ide od ruky a niekedy zase nie. Ale pointa je v tom, že každý pracovný deň robíte svoju prácu.

    Až sa potom jedného dňa zastavíte, obzriete a zistíte, že je XY rokov preč. Potom bude dôležité všetko čo ste urobili. Nie nadšenie.....

    Prajem všetko dobré pevné a poriadné zdravie. Ostatné už zvykne nejako prísť.

    • SlavicBes

      Neberies to nejako vazne? LOL

      • Keby aj áno tak..... ? 

  • Warrum

    Ačkoliv mě to mrzí, chápu to a přeji ti ať si zadlužené "volno" užiješ. A budu doufat že si od tebe zase někdy něco přečtu :)

    P.s.: Je to pěkně napsaný text a nevím proč, u básničky Bilba jsem měl husí kůži

  • Erien

    Na games chodím skoro od založení, pamatuju původní redakci vedenou JD, a nejradši jsem měl pak tu vedenou Petrem Poláčkem. I tu stávající redakci mám rád, ale tehdy jsem hrál a četl o hrách nejvíc. Díky tomu, je to asi nejhezčí období. Za tu dobu se tu vystřídalo, tolik skvělých lidí a nejvíc mě mrzel odchod Lukáše Grygara a teď ten tvůj. Hodně štěstí a hlavně at jsi zdravá, třeba se ještě vrátíš. ❤️

    • Mám to podobně. Jen by mne zajímalo kam zmizel Adam Homola 🤔

      • SlavicBes

        No aj mna to zaujima ale osobne som rad ze zmizol. :D

        • Mě tam naopak chybí.

  • Ať se daří, užívej života, jelikož ten uteče jak voda a hlavně pevné zdraví preji. 

  • unicz

    Těším se na setkání, tam, kam se vydáš. Užij prázdniny.

  • Grim66666

    Jak se říká všechno krásné jednou musí skončit (bohužel), ale osobní štěstí je důležitější, než jet na krev i přes tu únavu hrami. Kdo chce tak ví kde tě sledovat. Díky za vše. ✌️

  • Velmi nečekaný odchod ☹ v klidu si poslouchám na noční směně fight club a na konci taková emocionální bomba. Budeš strašně moc chybět a jak už zde psal někdo přede mnou , tvůj smích a slovník bude v dalších fight clubech chybět asi nejvíce 🙂 hodně štěstí do budoucna a hlavně tedy i to zdraví. Díky 🙂

  • ALHAZRED

    Díky Bětko, byla si FAJN ...😍

  • tomekbobek

    Díky moc za zpříjemněná turbulentní léta a hlavně to zdravíčko s příměsí štěstíčka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit