Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kallessin183

    Mám spoustu Artbooků, průvodců a pár sošek, ale nejvíc si vážím sošky Rhina z Warframe. Prožil jsem tam hodně krásných let, takže je super při každém pohledu na tu dobu zavzpomínat.

    Ale pravdou je že se neskutečně těším na sošku ze sběratelky Stalkera 2...

  • vonTossis

    Hudební skřínka k Desperados III je super. :-)

  • Gulivera84

    Ja si pamatuju svoje prvni herni tricko Diablo 2 z Invexu, a ikdyz mi bylo trochu mensi, mam 210cm, triko bylo posvatne a jen ktem nejvijmecnejsim udalostem

    • Derp_1337

      Jo, taky jsem měl několik hezkých kusů merch z Invexu.

      Když si člověk koupí něco na nějaké akci, tak si toho pak taky více váží. Člověk pak k tomu triku má i nějaké vzpomínky. Je to úplně jiná situace než když si to koupíš na nějakém eshopu a pak ti to přijde na poštu.

      • Gulivera84

        Na Invexu něco vybojovat, chytnout nebo nejak ziskat byl fakt svatek a urpustny boj🙂

  • Drotman

    Ja osobne mám len jeden merch a je to presne tá busta v úvodnom obrázka, má len amícke bikiny :D

    • houmrhoumr

      busta ne-e. busty to yo ale busta ne😂

      • Drotman

        Je to torzo nie busta, tak sorry jako 😁

    • Z čeho ten merch je (popř. jak se jmenuje)? Děkuji.

      • Beep_Beep_I_am_Jeep

        Dead Island

        • Drotman

          Jop je to Dead Island a keď Beep myslel aj materiál, tak je to plast a asi silikón. Dokonale to vystihuje v akom stave usa sú 😁

  • Fluke

    Osobně mám merch někde, ale jednou se celkem zadařilo, když v roce 1995 vycházel X-COM: Terror From the Deep. S tím byla v časopisu Excalibur vědomostní soutěž, kterou jsem vyhrál a k titulu Ufon roku mi poštou dorazil balík z Anglie (v té době na místní minipoště viděli poprvé v životě něco z ciziny). Kromě plecháče X-COM a nějakých odznáčků dorazila i černá džínová bunda s malým vyšitým logem MicroProse černou nití. Tedy jednak naprosto neviditelné a taky by si to v podstatě mohl na bundu vyšít kdokoli. Po těch letech je pořád ve skříni a protože mě tehdejší "džíz" móda minula, nikdy nebyla nošena, ale.... mám jí ;o)

    • Inquisitor

      Tak to si byl tenkrát ty, kdo mi to vyfoukl:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit