Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frank.horigan

    Není už Skyrim taky DX9 a 12let starý sám o sobě.? 

    Jim malinko ujel vlak, předělávat 20let starou hru do 12let starého enginu :)

    • kulhy_parici_spici

      Zase je dobry chapat ze rozdil technicky urovne mezi 2002 a 2011 neni to samy co 2011 a dnes. 

    • To je problém všech těchto vysoce ambicioznich modu, které se snaží předělat starší hru ze seriie do té nejnovější, že než to dokončí, tak už samotná hra bude dávno retro. I v oblivionu vznikal morrowind a myslím, že někdo dělá i na Skyblivionu. Teď jim to pravda bethseda trochu ulehčuje, že jsme už docela dlouho neviděli nový TES, ale to je spíš otázka času a spíš si vsadím, že dřív než toto vyjde TES VI.

  • kulhy_parici_spici

    Strasne si preju uspech a kvalitu jako mela Black Mesa. Morrowind je moje nej RPG. Gameplay video jsem uplne hltal. Atmosfera skvela, hudba pri tom pochodu pod hvezdnou oblohou top. Navic to krasne zahrali, je tam to prozivani co jsem u toho tenkrat zazival. Nevadilo by mi kdyby to stihli na moje 40. narozky pristi rok, ale pockam si a budu doufat, ze to dotahnou. ❤️

  • Gulivera84

    Si vdycky vzpomenu na to prvni mestecko, a jak vykoukly vnoci  ty dva mesice, memoh sem se nato vynadivat, nic hezciho sem doty doby nevidel, krasny vzpominky s Morrowindem....

  • Úžasný, ale ještě se pár let bude čekat. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit